clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

У «Батьківщині» готується перезавантаження, О.Турчинов розминається.

Останнім часом в мережі Інтернет з’явилось дуже багато матеріалів з приводу того, що Арсеній Яценюк втрачає контроль над фракцією «Батьківщина», і, що незабаром у переговорному процесі з владою його замінить Олександр Турчинов.
Як кажуть: «Диму без вогню не буває!». В даному випадку зазначене прислів’я на лице. Давно ходять чутки, що стара гвардія з «Батьківщини» Арсенія Петровича серйозно не сприймає. До того ж, коли велись переговори з приводу поглинання «Батьківщиною» партії «Фронт Змін», досить багато керівних посад було надано фронтовикам. Тому конфліктні ситуації між представниками обох партій виникали повсюди. Давня ворожнеча  не припинилась і зараз. Якщо раніше Олександр Турчинов попросту гасив усі конфлікти, то зараз вирішив їх очолити. Чому б ні? Зараз як раз той момент, коли можна «безболісно» злити Яценюка, який і так не користується великою популярністю у народу, та зосередити все керівництво над партією у своїх руках.
Шляхів до перевороту безліч, але самим простий це: звинуватити Арсенія Петровича у зраді, оскільки останній повністю ігнорує Юлію Тимошенко. І приводів до цього багато. В усіх спічах Яценюк у т.зв. вічах жодного разу не згадував засуджену Тимошенко та вирішення її проблеми. Тому виглядає досить логічним, що на місце Арсенія Петровича, ЮВТ планує призначити свого давнього соратника Турчинова. Відповідне звернення Тимошенко незабаром буде підготовлено та оприлюднено партійцям. Підтримку ж кандидатури Олександра Валентиновича, забезпечать Євгенія Тимошенко та тітка ЮВТ – Антоніна Ульяхіна.
На даний час помічники та спічрайтери Яценюка намагаються виграти інформаційну кампанію на користь політика. Але які б  заходи з мінімізації негативних наслідків для політичного іміджу свого патрона у ЗМІ не вживались, все марно, оскільки ті ж самі політтехнологи усвідомлюють, що звичайні спроби спростування вказаних фактів у ЗМІ не будуть ефективним.
Що ж доведеться Арсенію Петровичу вживати більш радикальних заходів для підняття власного іміджу та утримання на посаді лідера «Батьківщини», або ж здатись на милість Олександра Турчинова, але це означатиме жирний хрест на кар’єрі політика!  

теги: лідери, батьківщина, турчинов

11 Лютого 2014, 12:03:32 629 0Популярні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша

Архів новин

<<Червень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30