clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Ярош пнеться у політику

Деякі речі, абсолютно неможливі до певного часу, згодом набувають цілком конкретних практичних рис. Особливо – при грамотно організованій рекламі та постійному утвердженні у суспільній думці певного стереотипу.  Як, наприклад, нав’язливі сюжети «чесного» каналу, які мають за мету утвердити у свідомості пересічних низку штампів на кшталт «опозиція-демократія», або «добробут-євроінтеграція».
І якщо сьогодні окремі допущення виглядають уявним, фантастичними, абсолютно неможливими, вже завтра стають повсякденним елементом буття.
Чому б сьогодні не припустити, наприклад, у майбутньому українському парламенті певний відсоток представників політичної партії «Правий сектор». Саме політичної партії, а не громадського руху. Передбачення здається утопічним? Мовляв, миролюбні українці не допустять представників екстремістських сил у Верховній Раді. Це лише на першій погляд. Дайте час! Миколу Коперника за його «Обертання небесних сфер» свого часу теж звинувачували у єресі…
Тим більш, сам керівник «Правих» Д.Ярош довго очікувати не збирається. Днями Ярош, разом із лідером УНА-УНСО М.Карпюком мали зустріч із представником проводу УНА О.Бойком. Результатом зустрічі стала цікава домовленість: припинення радикальних виступів на Майдані в обмін на … участь політичної партії (!) «Правий сектор» у парламентських виборах. Або викуп вже зареєстрованої партії з подальшим ребрендингом у «Правий сектор».
Так що «абсолютно аполітична» позиція Яроша має цілком політичні амбіції, які вин готовий «захищати», навіть, рахунком жорстких вуличних протистоянь. 

теги: правий сектор, громадський рух, політика

14 Лютого 2014, 15:41:27 615 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 18.01.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
28
28.03
31.89
31.92

Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31