clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Заліщук знає, як продати Батьківщину

Одіозна журналістка, активна учасниця громадських об’єднань «ЧЕСНО» та «Новий громадянин» Світлана Заліщук нещодавно зізналась, як вона продає рідну країну.
У своєму останньому інтерв’ю «Deutsche Welle» вона так захопилась, розповідаючи про те, як їх, чесних журналістів гнобить влада, що не помітила як наговорила зайвого. Бідкаючись про «несвободу слова» в Україні, про продажну персу, «джинсу» та, звісно страшну владу, Заліщук розповіла про те, яким чином сама заробляє на життя.
За словами самої Заліщук, її фінансовий стан на 99% залежить від щедрості європейських та американських «донорів». Такі організації як «FIDA», «NED», «Internews Network», «USAID», фонди Аденауера, Бьолля та «Відродження» регулярно виписують їй гранти.
Але, через постійно-зростаючу конкуренцію на «ринку чесних журналістів» отримати «на дурняк» пристойну суму стає все важче. Єдиний аргумент, який сприяє зацікавленню «донорів» - негатив. Негатив може стосуватись чого завгодно. Особливою популярністю користуються теми «вдала», «фінанси», «політика», «політичні репресії». Усе, що можна облити брудом та використати проти України.
Зважаючи на те, що пані Заліщук явно не живе скромним життям, вона досить часто топче у багні Батьківщину за грантовий долар.
Що поробиш, робота в них, чесних журналістів, така… Не хочуть, пручаються, плачуть, але пишуть…Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Вересень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30