clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

dvaadventure


БЛОГ

Про автора завжди

Класифікація пестицидів

Пестициди, або отрутохімікати - хімічні речовини, які застосовуються в аграрному секторі для боротьби з різноманітними організмами, шкідливими для харчової продукції та сільськогосподарських культур, а ще для підвищення врожаїв сільгоспкультур. За цільовим призначенням пестициди поділяються на інсектициди - препарати, що борються з комахами-шкідниками, зооциди - із шкідливими тваринами, які належать до хребетних, акарициди - з кліщами, фунгіциди - з грибами, молюскоциди - з равликами, , альгіциди - з водоростями, нематоциди - з нематодами, гербіциди - з бур'янами, бактерициди - з шкідливими мікроорганізмами. Ще до пестицидів відносять репеленти і антифіданти - хімічні препарати, здатні відлякувати шкідників; атрактанти - препарати, що зваблюють тварин та вживаються для втрати орієнтації в просторі й контролю окремих їх різновидів із їх подальшим знищенням; гормональні інсектициди і хемостерилізатори - пригнічують нормальний розвиток та розмноження; сполуки, що за своєю дією схожі на гербіциди: регулятори росту - діють на ріст та розвиток рослин, дефоліанти - листя знищують, десиканти - висушують рослини. Грунтовніші відомості про пестициди - на веб-ресурсах сільськогосподарського напрямку по словах: перелік пестицидів та агрохімікатів 2013.
Власне активні отрутохімікати мають природне чи синтетичне походження. Їх доволі часто використовують не в чистому вигляді, а після змішування з розчинниками, поверхнево активними речовинами, іноді використовують особливі добавки, наприклад, антидоти для рослин, що посилюють вибірковість гербіцидів, синергісти, що підвищують інсектицидну активність. Окремі отрутохімікати, а саме фуміганти, діють у газо- або пароподібному вигляді, іноді застосовують - препарати, які перетворюються в пестициди винятково в ході вживання або після проникнення в в живий організм. Головні властивості отрутохімікатів: активність щодо шкідливих організмів, вибірковість дії, безпечність для природи і для людей.

теги: перелік пестицидів та агрохімікатів 2013

20 Лютого 2014, 16:04:42 3292 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Вересень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30