clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.


Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку alla@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.


Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.


Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

vovamumut


БЛОГ

Вова Мумут

Про автора новости

Теги користувача

» Филип Киркоров - яркий представитель шоубиза

Невозможно представить себе информационное пространство без нужных происшествий, в которых будут отсутствовать новости шоу бизнеса России. Индустрия появилась довольно долгое время назад после чего быстро завоевала непредсказуемую аудиторию. Вскоре она стала активно приобретать популярность и в постсоветского пространства начиная с 1994 года, интересный факт, что возможно в тот промежуток времени, самое первое актуально неимоверное движение в этой сфере, на отечественных просторах, случилось в Тушино. Незнамый на то время предприниматель Борис Зосимов устроил концерт «Монстры рока в Тушино», на котором исполняли песни такие всемирно известные коллективы как: Pantera, Metallica, Black Crowes и AC/DC. Эмма Стоун голая еще не снималась. Так же мы асвещаем последние новости украины
 

теги: новостиб шоубиз
12 Березня 2014, 15:35:12 349 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Березень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31