clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Валерій ПУЗІК


БЛОГ

Про автора …Я иду по улице и по парку, и еще где-нибудь, а мысли-то все равно рождаются у меня в голове. Я думаю: «Господи!» — вот что я думаю. Иду по улице, а мысли рождаются. «Господи», — каждую секунду думаю я.

не БАЗАРНИЙ "рас-с-склад" - Культурний

Монумент вартістю майже п’ять мільйонів гривень вже скоро на Майдані Незалежності…  але чи потрібен він мешканцям міста?

Його все одно збудують рано чи пізно, питання тільки в часі. Микола Мазур, який розробляв проект скульптурно-монументальної композиції майже десять років, наразі в одній із київських майстерень зробив гіпсовий прототип скульптури «Віра. Надія. Любов» в натуральну величину (пам’ятник матиме розміри: 9 м – 7,5м – 5м.)

А поки він працював там в ЗМІ поширювалась інформація про те, що люди проти такого дорого задоволення. Організовувались усілякі беззмістовні акції сумнівних громадських організацій (це я про “Кріпаків”), які на початку березня зі снігу звели кілька снігових баб ну-і назвали їх відповідно “Віра. Надя. Люба”. Активісти заявляли, що влада нераціонально використовує кошти бюджету, що людям не потрібен новий «фон для фотографій» на головній площі міста.

«Я тя умаляю луче б кіоски на тротуарах поставили назад» - ПРАВДА!? А то без підприємців на вулицях міста якось порожньо. А чи не пора подумати про культуру. От що ми знаємо про Львів? Чернівці? Одесу? Знайдеться безліч варіантів. А запитайте одесита , чи львів’янина про Хмельницький…

БАЗАР!?

«В Хмельницькому Базар»

«ТУЧА» - і всьо.

 

"Карочє правакация"

Читав недавно матеріал Віталія Тараненка на УНІАН «Кишеньковий» фонд збирає гроші на Віру, Надію і Любов. І відразу думка така: автор недавно ходив по супермаркетах гречку «патаграфірував» критикував статтю на сайті ОДА, а тут продовжив тему. Це такі модні тенденції 2010-2011 року. Все що влада робить - не так!

Постає питання: а хто владу вибирав? За кіло гречки голосував?

 

p.s.

Микола Мазур лише втілює свій задум в життя. А змішувати політику і мистецтво це зайве.

 

 

теги: микола мазур, скульптура, монумент

5 Квітня 2011, 15:20:07 2430 1

Oстанні коментарі

www.adm.km.ua


12 Квітня 2011

11:17

Менше ніж за місяць Хмельницька область зібрала 300 тисяч гривень на будівництво скульптурно-монументальної композиції «Віра. Надія. Любов.», яку планують звести до 20-ї річниці Незалежності України в обласному центрі. Благодійний рух розпочався у березні, після того, як в підтримку акції відбувся телемарафон на ХОДТРК «Поділля-центр» за участю голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи.
За словами керівника благодійного фонду «Щедрість» Михайла Войтюка, наразі найбільшими благодійниками є ТОВ «Перлина Поділля» (10 тис. грн.), Хмельницьке міське споживче товариство «Кооператор» (10 тис. грн.), ТОВ «Білогір’я молокопродукт» (10 тис. грн.), ЗАТ «Хмельницька маслосирбаза» (10 тис. грн), АП НВП «Візит» (10 тис.грн.), корпорація «Сварог Вест Груп» (10 тис. грн.), ФГ «Велес-Агро М» (8 тис. грн.), ТОВ «Хмільницьке» (5 тис. грн.), ТОВ «Арсенюк-Штефанік» (5 тис. грн.), СВК ім..Котовського (5 тис. грн.), ЧСП «Обрій» (5 тис. грн.),ТОВ «Верест» (4 тис. грн), Благодійний фонд «ХЕСЕД БЕШТ» (2 тис.грн), ТОВ «Трансформатор сервіс» (2 тис.грн.), Хмельницький центр естетичного виховання (2,6 тис. грн.), ВАС «Темп» (1,5 тис.грн.), Товариство української мови «Просвіта» (1 тис.грн.), ПОП «Росія» (1 тис.грн.), НСЛП «Поділля» (1 тис.грн.), Закупнянський кар’єр (1 тис.грн.), ТОВ « Нива» (1 тис.грн.).
За ініціативи профспілкового комітету апарату обласної державної адміністрації зібрано 5,5 тисяч гривень.
До акції також долучилися працівники структурних підрозділів обладміністрації, райдержадміністрацій, сільських рад, студенти профтехосвіти, трудові колективи підприємств різних галузей у містах та районах.
Приємно відмітити і небайдужість громадян нашої області, які у непростий час не залишаються осторонь, а здійснюють посильний внесок у культурну спадщину Поділля.
Акція триває. Творімо красу рідної Хмельниччини разом!

http://www.adm.km.ua/Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28