clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Рекомендую


БЛОГ

Про автора Все ок

Незвичайний хороший паркет

Паркет вперше з'явився на початку 14 століття, в Європі. В ті часи підлоги покривали простими виструганими дошками покритими лаком або фарбою, а ідея паркету виникла, як більш дорогий варіант підлогового покриття для заможних людей. Перший паркет представляв з себе невеликі дерев'яні дощечки з яких складалися прості орнаменти або візерунки. У той час циклювання паркету була невідома, тому кожну дошку доводилося ретельно підганяти за розмірами і робити ідеально рівною. Пізніше, з розвитком технології обробки деревини, з'явився художній паркет, який і по цей день вважається вершиною мистецтва паркетної кладки. Всі ці види паркету використовують лише деревину різних порід і вважаються класичними.
Говорячи про незвичайний хороший паркет, мають на увазі щось неординарне , відмінне від загальноприйнятих стандартів. До таких видів паркету можна віднести паркет з тонких смуг деревини різних сортів, які укладаються ялинкою, запропонований компанією "Plexwood". Архітектурне бюро "Tham & Videgard Architects" їх Стокгольма запропонувало варіант паркету зібраного з дощечок різного кольору, які укладаються таким чином, що створюється красивий градієнт.
Іспанська компанія "Arbore" випустила серію паркету із дуже складним візерунком "Ящірка" ("Lizard"), створеним відомим художником Эшером, чиї неймовірні картини розбурхують уми глядачів. Дизайнер Jamie Beckwith теж вирішив використовувати для оригінальності форму і створив колекцію паркету, який більше схожий на тротуарну плитку. Його паркет має вигнуті лінії і створений з різних порід деревини.
Крім кольору і форм, виробники паркету використовують також принцип комбінування. Сьогодні можна зустріти варіанти, де укладання штучного паркету включає також керамічну плитку і природний камінь. Результатом такого змішування матеріалів є дивовижної краси підлогове покриття, пестрящее різноманітністю фарб і безліччю варіацій текстур.

теги: паркет

13 Квітня 2014, 23:34:56 543 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 15.10.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.94
27.97
32.25
32.28

Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31