clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Український Риболов


БЛОГ

 

Все що потрібно знати про фідерну оснастку

Спосіб лову на фідер, прийшов до нас від англійців. Основною відмінністю фідерної оснастки  від звичайних донок є те, що сигналізатором покльовки слугує чутливий кінчик вудилища і немає необхідності використовувати додатковий сторожок. Вершинки вудилища – зміні, і розраховані на різні умови рибалки. Їх, як правило, забарвлюють в різні кольори які добре вирізняються в темноті.

До фідерного вудилища є ряд вимог. Окрім чутливої вершинки, воно повинно бути розрахованим для дальнього закиду кормушки-грузила і насадки. Кормушки діляться на тяжкі, середні і легкі. Виходячи з типу кормушки, відповідно підбирається і необхідне вудилище.

Оснастка фідера

Вудилище для фідера вибирають, виходячи з розуміння – чим дорожче тим краще. Хоча, останнім часом в продажу з’явилось багато якісних і не дорогих фідерних вудилищ. Довжина вудилищ, складає 2-4 метри.

Котушки, на фідерних вудилищах як правило, використовують без інерційні.

Для закиду кормушки, останнім часом застосовують тонкі плетені жилки. Вони майже не розтягуються, і передають на кінчик вудилища (що служить сигналізатором), ледь помітні покльовки.

Також, одним з основних складових фідера, є кормушка. Їх поділяють як і по масі, так і по принципу дії на закриті і відкриті. Найпростішою відкритою кормушкою є пружина на стержні з свинцю, яка може як і ковзати по жилці, так кріпитись на ній нерухомо. В такі кормушки корм пальцями вдавлюють в середину.

Закриті кормушки зазвичай мають прозорий пластиковий корпус, в якому зроблені отвори. Дані кормушки наповнюють опаришем, черв’яками, мотилем, і вони повільно виповзаючи через отвори, приваблюють рибу. Інколи приходиться часто змінювати кормушки, тому для зручності, вона має легко відчіплятися від основної жилки.

Діаметр поводків і розмір гачків, підбирають в залежності від того, на яку рибу планується рибалка.

Більше інформації про види оснасток для рибалки шукайте на сайті Український Риболов.

 

теги: снасті для рибалки

26 Травня 2014, 15:52:11 760 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 20.03.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.24
27.29
30.91
30.97

Архів новин

<<Березень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31