clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Letmo


БЛОГ

 

Творчий стиль уфолізм.

Уфолизм.diezelsun, diezel sun.

Уфолизм.diezelsun, diezel sun.

Уфолізм - це молода течія в образотворчому мистецтві, засновником стилю є російський художник Олександр Татарников під псевдонімом DiezelSun. На даний момент це єдиний в Росії художник, що працює в цьому стильовому напрямку образотворчого мистецтва. Картини художника показують людині світ інопланетян. Також в картинах присутній патріотизм. Наприклад, в картині Володимир Путін зображується те, що глава держави Росії є її захисником, так воно і є в житті. З найдавніших часів по наші дні, наші предки зображували на фресках про розп'яття Христа кораблі найдавнішої цивілізації і багато загадкових місць на Землі, пов'язаних з явищами НЛО. Стиль незвичайний тим, що всіх людей, яких зображує художник у вигляді цивілізації Норд. А Норд вважаються, за словами уфологів, предками російських людей, які жили на Землі мільйони років тому і художник зображує. У картинах художника присутні певні символи, що породжує ще більший інтерес до картин. Крім малювання в своєму уфолістичному стилі, художник також малює натюрморти і в комп'ютерній техніці зображує святих. Художник на даний момент створює картини в стилі уфолізму. З творчості можна виділити те, що вчені намагаються вивчити явища НЛО, але ці сили не просто так не даються людині. Творчість художника закликає до добра на Землі, в одній картині, інопланетяни закликають людство не знищувати один одного як вид, в іншій - не знищувати природу і т.д. До картин художник робить опис, за допомогою цього опису можна вловити зміст картини. Деякі люди думають, що в картинах художника присутній таємний сенс, кожен із глядачів думає зовсім по-різному. Але у кожного художника свій стиль і цим художник показує, що у нього своє бачення малювання картин і він підкреслює цим свою індивідуальність, показує цим, що він створив цілком новий напрямок в образотворчому мистецтві, раніше невідомий людям, які цікавляться мистецтвом. Усім кому цікаво подивитися іншопланетян у новій хвилі мистецтва, можуть подивитися на картини художника Diezel і поміркувати над картинами.

теги: уфолизм, diezelsun, diezel sun

19 Червня 2014, 20:45:50 498 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28