clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

hytecye


БЛОГ

Про автора Від сумніву - до усвідомлення, від переконання до віри

"Окарін" - ефективний засіб корекції іммунітету людини

         Сьогодні багато говориться про іммунітет людини. Пишуться різні статті, книги з цього питання, що рясніють теоріями механізмів формування імунного захисту, причинами погіршення і способами його підвищення. Це викликано рядом факторів, як світоглядних, так і еволюційних, і в першу чергу негативним впливом продуктів сучасної техногенної цивілізації на організм людини. 
         Імунітет «... є спосіб захисту організму від усіх антигенно чужорідних речовин як екзогеннох, так і ендогенної природи; біологічний сенс подібного захисту - забезпечення генетичної цілісності осіб виду протягом їх індивідуального життя ». 
        Перш за все, іммунна система людини захищає її від багатьох мікроорганізмів, які населяють нашу планету. 
Так в одній краплі води може міститися до десятків мільйонів мікроорганізмів і вбити їх усіх неможливо. 
        Багато мікроорганізмів корисні для людини, і з їх допомогою людина навчилася отримувати різноманітні продукти харчування - хліб, квас, пиво, вино, кисломолочні продукти, йогурти, сир і багато, багато інших продуктів. 
       Але є й хвороботворні мікроорганізми, які при зниженні захисних функцій організму можуть призводити до тих чи інших захворювань. 
       Вбивати всі мікроорганізми на всякий випадок не можна. Тоді ми залишимося без багатьох традиційних продуктів і все одно не захистимо організм від інфекцій. Тому необхідно завжди мати надійну власну імунну систему захисту організму від шкідливих мікроорганізмів, а не сподіватися на антибіотики. 
        Одним з елементів імунної системи людини є мікрофлора кишечника. 
         Мікрофлора кишечника в широкому сенсі - це сукупність різних мікроорганізмів. У кишечнику людини, всі мікроорганізми перебувають з симбіозі один з одним. 
          В середньому, в кишечнику людини живе близько 500 видів різних мікроорганізмів, причому, як корисних бактерій (що допомагають перетравлювати їжу і дають людині вітаміни і повноцінний білок), так і шкідливих бактерій (що харчуються продуктами бродіння і виробляють продукти гниття). 
           Складно переоцінити важливість мікрофлори для організму. Завдяки досягненням сучасної науки відомо, що нормальна мікрофлора кишечника бере участь у розщепленні білків, жирів і вуглеводів, створює умови для оптимального протікання процесів травлення і всмоктування в кишечнику, бере участь в дозріванні клітин імунної системи, що забезпечує посилення захисних властивостей організму і т.д . 
            Порушення співвідношення «корисних» і «шкідливих» мікроорганізмів - т.зв. дисбактеріоз - призводить до зниження імунітету. 
            Якщо в організмі немає мікрофлори, або порушений її баланс, то через зниження її функціональної активності в переробці білків, жирів і вуглеводів поживні речовини просто перестануть всмоктуватися. Цьому стану буде супроводжувати розростання процесів гниття, бродіння, і як результат, порушиться в цілому функція травлення. 
            Тому, не випадкові такі захворювання, як бронхіальна астма, екземи і навіть рак товстої кишки, тоді, коли природний мікробіоценоз отримує серйозні порушення. 
             З одного боку ніби все ясно - мікрофлора кишечника активно впливає на стан здоров'я людини, однак ставлення традиційної медицини до цього неоднозначне. 
             Вся проблема в тому, що навіть окремі лікарі не вважають, що однією з найголовніших причин багатьох досить серйозних захворювань є все-таки порушення природного мікробіоценозу. 
              Не тільки в стандартах Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), але і в навчальних вузівських програмах підготовки лікарів не знайшлося місця дисбактеріозу в класифікаційному переліку захворювань, як наслідку порушення природного мікробіоценозу в ШКТ. 
              Разом з тим, медичною статистикою підтверджено, що близько 90% не лише дорослих, а й дітей мають дисбактеріоз, як наслідок порушення природного мікробіоценозу. 
              Встановлено, що при багатьох патологічних процесах - запальних реакціях, туберкульозі, плевритах, нефриті, алергічних захворюваннях, променевих ураженнях - знижується онколітична активність крові і змінюється в бік збіднення нормальними мешканцями кишкова мікрофлора. 
              Таким чином, онколітичні властивості сироватки крові є індикатором стану кишкової мікрофлори, яка є в свою чергу універсальним показником загального імунітету людського організму. Правильно впливаючи на мікрофлору кишечника, вміло коректуючи її, можливо добитися недопущення як інфекційного, так і неінфекційного захворювання. 
              Мікроорганізми мікрофлори кишечника так само сприятливо впливають на здорове функціонування травного тракту: бактерії постійної мікрофлори допомагають підтримувати кишкову перистальтику і цілісність слизової кишечника. 
               Крім того, у медичній літературі зазначається вітамінний синтез у ряду кишкових бактерій, у тому - числі кишкової палички і ентерокока. Кількість синтезованих вітамінів не достатньо для промислового виробництва, проте, за умови приживання цих мікроорганізмів у кишечнику, людина отримає функціонуючий 24 години на добу вітамінний реактор. 
                 Клітини імунної системи кишечника активно виробляють іммунолобулін А- білок, який бере участь у забезпеченні місцевого іммунітету і є найважливішим маркером іммунної відповіді. 
                 Мікрофлори кишечника виробляє безліч антимікробних речовин. Одним з основних є лізоцим, який пригнічує розмноження і зростання патогенних бактерій. 
                 Широким спектром дії на різні патогенні та умовно патогенні мікроорганізми, активною участю в процесах синтезу, і, в цілому, ефективними засобами підвищення імунітету, є кишкова паличка. 
                 Звідси, об'єктивною відповіддю на питання, як лікувати дисбактеріоз, а значить, і підвищити іммунну опірність організму, є положення про проведення ефективних заходів, що сприяють заселенню і підтриманню в організмі умов для нормальної життєдіяльності благодатних мікроорганізмів в ШКТ. 
                 Препарати, що містять благодатні для ШКТ мікроорганізми, називаються пробіотиками. До числа прибутків відноситься препарат «Окарін». 
                 Бактеріальний концентрат «Окарін» представляє собою ліофілізовану біомасу трьох штамів кишкової палички і ентерокока. 
                Терапевтичний ефект «Окаріну» визначають живі кишкові бактерії, характерні для мікрофлори кишечника здорової людини, що мають антагоністичну активність проти широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, і тим самим, нормалізують мікрофлору кишечника. Високий кількісний рівень бактерій в "Окаріні" і їх переважання в мікробіоценозі нормалізують діяльність шлунково-кишкового тракту, покращують обмінні процеси, перешкоджають формуванню затяжних форм кишкових захворювань, підвищують неспецифічну резистентність організму. 
                 В Україні препарати зазначеного виду виробляються тільки підприємством «Укрінком», яке є розробником і власником виняткових прав на вказаний концентрат. Базові документи на виробництво «Окаріну» були погоджені в установленому порядку в 1992 році. 
                  Капсульна форма дозволена Міністерством охорони здоров'я України в грудні 1999 року. 
                  Доклінічні випробування «Окаріну» здійснювалися на базі кафедри мікробіології інституту удосконалення лікарів. 
                  Наступні клінічні випробування і практика використання в лікувальних і санаторно-курортних установах засвідчили високу ефективність препарату для лікування та профілактики багатьох серйозних захворювань і взагалі вирішення питання підвищення імунітету людини. 
                  Так, перевірка «Окаріну» на предмет взаємозв'язку з пухлинними новоутвореннями, показала його високу ступінь «приглушуючого» впливу на ріст онкоклітин. Крім того, була встановлена ??досить висока здатність кишкових паличок і ентерокока, які входять до складу «Окаріну», піддавати некрозу пухлинні клітини. А ця ж здатність вказаних мікроорганізмів, виділених у онкологічних хворих, вкрай низька. Цей феномен мікроорганізмів, що входять до складу «Окаріну» використовується як діагностичний тест злоякісних новоутворень. Встановлено, що індекс некрозу пухлинних клітин у здорових осіб перебуває в межах 68-100%, в ??той час як у хворих із злоякісними новоутвореннями - до 40%. Особи з ослабленою імунною реактивністю організму перекривають сектор індексу від 40 до 68%. 
                   При прийомі «Окаріну» дітьми групи ризику, у яких індекс некрозу онкоклітин становить 40-54%, через місяць вказаний показник підвищився в середньому від первісного значення на 24%. 
                   Виявлення антагонізму бактеріальних культур «Окаріну» до деяких представників патогенної мікрофлори (збудників дизентерії, сальмонельозу, ентероколітів, дуоденітів, харчових отруєнь та ін.) засвідчило ефективність препарату в профілактиці та лікуванні цих захворювань. Ефективність бакконцентрату«Окарін» і його антагоністична активність досліджена в клініці інфекційних хвороб головного військового госпіталю у 32 хворих (вік 18-20 років) з гострими ентероколітами, гастроентероколіти та дизентерію. 
                   Такі ж результати виявляє «Окарін» по відношенню до туберкульозної палички. 
                   Клінікою захворювань органів дихання Українського інституту педіатрії, акушерства та гінекології зроблено висновок, що застосування "Окаріну" в комплексній терапії при лікуванні дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями легень призводить до позитивного клінічного ефекту у 93% хворих, сприяє відновленню біоценозу і імунологічного рівноваги в кишечнику дітей. 
                   Дослідження, проведені в міському гастроентерологічному центрі Подільського району міста Києва показали, що дісбактеріозний стан дітей з 1 року при амбулаторному лікуванні "Окаріном" в 81% випадків вилікуваний на 14-17 день. 
                   Оцінка застосування "Окаріну" в дитячому лікувально-реабілітаційному центрі "Баюн" в ході санаторно-курортного лікування та реабілітації 8300 дітей з районів, постраждалих від аварії на ЧАЕС, показала, що "Окарін" сприяє ліквідації дісбіозного стану кишечника у дітей через 2 тижні. 
                   Крім цього встановлено, що "окарин" сприяє підвищенню функціональної активності печінки, тонкого і товстого кишечника, жовчного міхура та підшлункової залози. 
                  Таким чином, достоїнствами «Окаріну» є: 
по-перше, висока активність впливу на мікроорганізми - представники патогенної мікрофлори: 
по-друге, угнітючий вплив на онкоклітини: 
по-третє, збільшення онколітичної активності сироватки крові; 
по-четверте, взагалі, позитивний вплив на стан мікрофлори кишечника. 
                 За висновками багатьох фахівців «Окарін» може бути ефективно застосовуваний при лікуванні та профілактиці таких захворювань: 
- При тривалій кишковій дисфункції невстановленої етіології; 
- Для лікування різних захворювань, що протікають на тлі дісбактеріозу кишечника; 
- При авітамінозі, особливо при гострій недостатності вітамінів В, С і К; 
- В комплексному лікуванні хворих гнійно-інфекційними захворюваннями для профілактики або купірування у них розладів функції кишечника та запобігання розвитку виразково-некротичного ентероколіту; 
- З метою стимулювання організму до опору змінам радіаційного фону; 
- Для зняття дискомфортних і алергічних станів, викликаних різними факторами, у тому числі вживанням антибіотиків і комбіжир; 
- При онкологічних захворюваннях і туберкульозі з метою зняття негативного впливу тривалої антибактеріальної, гормональної, променевої та іншої терапії; 
- При стресових ситуаціях і перебуванні в екстремальних умовах.

Замовлення препарату "Окарін" в інтернет-магазині "Колір" http://kolir.co.ua/ 

Доставка "Новою поштою "по всій Україні.

 
 Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 23.01.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.76
27.8
31.52
31.56

Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31