clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

donnidarko


БЛОГ

 

Заради покращення умов українського експорту Нацбанк може знецінити національну валюту вже восени

Нацбанк може девальвувати національну валюту вже восени, якщо умови експорту не вдасться поліпшити. Таку думку виразив директор Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергій Толстов.

За його словами, на ринку зараз дуже багато готівкової гривні. Такої кількості готівкової національної валюти не було за весь час незалежності. Вилучати ці гроші можна або зростанням цін, або девальвацією, вважає Толстов.

Сьогодні вітчизняні експортери втрачають цінові переваги на міжнародних ринках. Якщо інфляція за підсумками 2011 року перевищить 10%, конкурентоспроможність економіки може "знизитися до нуля і навіть бути негативною", тому девальвація національної валюти дозволить поліпшити умови експорту. Проте коли станеться знецінення гривні, залежить від глави НБУ.

"Що таке девальвація гривні? Це поліпшення умов для українського експорту. Коли це станеться, залежить від глави НБУ і у меншій мірі - від прем'єр-міністра. Якщо вони побачать, що ситуацію не можна утримати без додаткових заходів, тоді девальвацію варто чекати вже до осені", - запевнив Толстов.

теги: гривня, знецінення валют, нацбанк

20 Травня 2011, 12:19:02 1708 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28