clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

hytecye


БЛОГ

Про автора Від сумніву - до усвідомлення, від переконання до віри

Тільки так ми переможемо...

                                                                                               Цей прапор мусів дістатися до людей нового духа; не до людей вмираючої псевдоеліти “софістів, калькуляторів і економістів”; не до рук безідейних полатайків і матеріялістів, а до людей нової еліти, людей із основними прикметами нового лицарства: з мудрістю, шляхетністю і відвагою.”                                                                                                                        Д.Донцов                 

               

 

                        Мій знайомий сьогодні живе за межами батьківщини – у Болгарії, але всією душею з Україною. Нещодавно прислав мені такого листа, яким доцільно  поділитися з загалом.

 

Вітаю друзі і партнери! Як швидко Україні перемогти?

             На сьогодні багатьма зроблено заяви з приводу вторгнення російських регулярних військ в Україну. Констатувати факти і давати поради Президентам і військовим, а також обурюватися чимось, вважаю просто марним заняттям.

             НАСТАВ ЧАС КОЖНОМУ ВЗЯТИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Під час війни у патріота може бути тільки два стани або фронт, або тил. Що значить фронт - це значить, якщо ви вмієте стріляти і здатні воювати – беріть зброю до рук.Але, воювати, насамперед,  це професія, і справа не тільки в хоробості. Справа в навичках і інструментах.

              А най головніше  тут - це постачання. Якщо ви не військовий і не можете бути на передовій, значить вам потрібно закликати себе на трудовий фронт. Ви можете й зобов'язані кувати нашу перемогу в тилу.

              Кожен може послати 100 гривень волонтерам,  які постачають передову. Давайте станемо серйозними-  жарти закінчилися.

              Проста математика: проти нас воює 15000 навчених диверсантів, озброєних до зубів. Щоб з ними впоратися необхідно, щоб 15 мільйонів чоловік підтримало нашу армію. Фактично 1000 проти одного гобліна.

              Давайте уявимо, що кожен виділить з особистого бюджету один раз на місяць 100 гривень на підтримку бійців через волонтерів. Це значить проти одного ворожого солдата воюватиме 100000 гривень щомісяця. Цих грошей буде достатньо, щоб створити найбільш обороно здатну армію, що абсолютно не напряжно для народу. При цьому потрібно відзначити, що значна частина цих грошей буде витрачається в економіці України. МОЖЕТЕ ВИ ЦЕ СОБІ ДОЗВОЛИТИ? Упевнений, що так.

               Це значить ви можете допомогти перемогти нашій армії, навіть не напружуючись.

               Тепер друге питання,  як довго буде тривати цей збройний конфлікт. Ви думаєте, що від вас це не залежить. Ви помиляєтеся. Нейтралізувати 15000 окупантів обійдеться для вас в 100 гривень. І чим довше ви затягуєте тим більше ви втрачаєте. СКІЛЬКИ! Ви готові заплатити. щоб бандитів не стало?

               Ви скажете – у нас нема вільних коштів! Так заробіть, не напружуючись. В інтернеті достатньо надійних і необтяжливих інструментів заробітку – ось лише два з них:

                                               

                             https://webtransfer-finance.com/?id_partner=90840168

                                       http://nadiua.gn-render.com/

 

 Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31