clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Валерій ПУЗІК


БЛОГ (ДОПИСИ)

Про автора …Я иду по улице и по парку, и еще где-нибудь, а мысли-то все равно рождаются у меня в голове. Я думаю: «Господи!» — вот что я думаю. Иду по улице, а мысли рождаются. «Господи», — каждую секунду думаю я.

Там, де закінчується веселка

 

- А давай підемо туди, де закінчується веселка… - говорить  ангел тієї людини, яка померла вчора, під Бродами – А хочеш знати з чого все почалося? – та йому вже не важливо. Він розуміє, що більше не побачить тієї, яку називав, колись, коханою. Він пролив кров свого ворога на батьківську землю, але ворогами були СВОЇ, ті, що називали його БРАТОМ. Тепер не лишилось нічого; тепер йому час іти…

Дощ змиває з обличчя батьківську кров.

Кров братів.

Він підніметься над своїм тілом і побачить квіти на своїй могилі, до якої прийде вона… Та хіба така правда? Він же не герой. Він той, через кого все почалося. Він той, що підняв руку на брата і сказав:

- Ти мені більше ні хто…

А там, на краю землі… там, де закінчується веселка – його сім’я. Вони не знають, але кінець вже поруч…

І йти немає сили.

Немає сил, щоб сказати: “НІ!”.

Все завмирає, про те він бачить очі тієї, що прийшла до нього. Вона поклала квіти, але чи потрібні вони?..

- А давай підемо туди, де закінчується веселка…

Та він вже не хоче додому.

Його РАЙ – проклятий.

І, не важливо, чи будуть пам’ятати його ім’я, але те, що він вчинив; те, що він підняв меч проти брата залишиться у ПАМ’ЯТІ ВІЧНОСТІ проти якої виступило його військо…

- А хочеш знати з чого все почалося? – голос пробиває закривавлену свідомість людського мозку і він кричить… Але пізно. Меч того, що поруч пробиває йому скроню. Він стоїть на колінах і, перед тим, як упасти дивиться в очі… БРАТУ.

БРАТ НА БРАТА…

- Ми там, де закінчується веселка…

Для чого?

Та день вже догоряє.

Ангел подає клубок його невидимому єству, але воно не бере. “Не треба!”. Воно повертатись не хоче. “Усе тут – в мені…” – шепоче він…

- Я – винен…

Та вже не важливо. Ми там, де закінчується веселка і ти бачиш Занепад Свого Раю.

теги: занепад раю

15 Червня 2011, 15:57:13 1764 0Популярні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша

Архів новин

<<Червень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30