clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

acontinent


БЛОГ

Про автора acontinent

Программы, которые должны быть на компьютере

Продукт virtual dj 7 может превратить комп в крутую DJ-студию. Благодаря ее крутому набору функций, софтина хороша для новичков, смышленых и придется по норову даже богатым ди-джеям. Функционал смешивания композиций в режиме реального времени, множество фишек - да, оно доступно в Virtual DJ. Не изумительно, что эффекты программы переделали программу в ценную находку для реперов и странных персонажей. В программе предусмотрена автоматическая и интерфейсная настройка скорости звучания смикшированных треков, реалити-имитация винила, перестановка песен и много других фич. Если стартовать микширование программой, нужно программу скачать безвозмездно, инсталлировать на свой ПК. А затем творить треки с помощью многофункциональной утилиты. Легкота интерфейса Virtual DJ дает возможность живо изучить программу умеренному юзеру. В интерфейсе имеется панель редактирования, где представлены профессиональные возможности и функции, которые позволяют проигрывать электронную музыку и видео высокого качества для посетителей, владельцев дискотек и клиентов.Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 16.10.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.94
27.97
32.25
32.28

Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31