clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.


Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку alla@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.


Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.


Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

roon


БЛОГ

Руслан Корытько

Про автора ні дня без андроїд

Теги користувача

» Republique - стелс-екшен для android

Republique - стелс-екшен для android 
Це просто шедевральний стелс-екшен для android. Гра починається з дзвінка дуже наляканою жінки з ім'ям Хоуп, яка просить Вас про допомогу. У грі є російська мова з якісним перекладом. 
 
стелс-экшен android
У даній грі є 2 рівня складності: «Звичайний режим» і «Режим історії». «Режим історії» більш легкий і багато увага приділяється сюжету гри, в «Звичайному режимі» ігровий процес більш напружений і можна вибрати все що завгодно. Гра розділена на сезони і розробники планують додавання нових частин. 
 
Гра володіє дуже якісною графікою і головний персонаж - дівчина дуже красиво промальована. 
стелс-экшен для android
Під час гри можна підключатися до різних камерам і через них здійснювати ігровий процес. Грати доведеться за людину, якій належить врятувати Хоуп від тоталітарної держави, де править деспот. Але врятувати її можна тільки одні шляхом - шляхом втечі з цієї держави, але втечу повинен бути таємним т.к. гра виконана в жанрі стелс. А для цього необхідно переходити з камери до камери, вивчаючи коридори, спостерігаючи за охоронцями і даючи дівчині можливість пройти непоміченою. Команди дівчині Ви даватиме за допомогою тапов. У грі є кнопка ока, яка здатна зупиняти час і дає можливість обміркувати свої дії 
 
Republique - стелс-экшен для android
В грі належить управляти камерами, знаходити нові камери, щоб розвідувати нові маршрути на шляху до втечі, відкривати автоматичні двері, щоб Хоуп могла пройти, знаходити коди від заблокованих дверей. 
 
Графіка в грі на висоті і чим далі грати тим ставати цікавіше, а поділ на епізоди мотивуватиме на її подальше проходження.
 

теги: android,стелс-екшен
19 Жовтня 2014, 22:30:46 295 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 27.03.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.12
27.16
29.28
29.32
0.47
0.48

Архів новин

<<Березень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31