clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Валерій ПУЗІК


БЛОГ

Про автора …Я иду по улице и по парку, и еще где-нибудь, а мысли-то все равно рождаются у меня в голове. Я думаю: «Господи!» — вот что я думаю. Иду по улице, а мысли рождаются. «Господи», — каждую секунду думаю я.

Упавшим Янголам

Якби я знала, що прийде час і моя душа вилетівши із мого тіла заховається за обріями минулого дня... То напевно я здійнялася б над вершиною, з якої колись упала, і знову замиготіла б... так, як робила це колись.

Часом людські молитви доходять до зірок і вони починають співати. Я колись чула такі слова. Їх казала маленька дівчинка перед сном. Вона просила щастя. Люди часто думають, що воно за горизонтом.  Але ні! Дівчинка знала – її щастя бути з мамою і татом. А наступного дня до неї прилетів Янгол. У сні. Він прошепотів їй слова (особливі слова). Уявіть: дівчинка стала одночасно і дочкою, і сестричкою, і внучкою. Так  було. Це її історія. Вона так хотіла здійснити, знайти свій  рай, що він... Він сам знайшов її. Часом я думаю, що той хто молить, хто посилає молитви нам – зіркам... знаходить все те, що шукає одним тільки рухом – ОЗИРНУВШИСЬ. Я теж хотіла б знайти свою домівку. Я теж чекала коли прийде у мій світ хтось, хто запались мою зірку по-новому. Коли я не буду байдужа... Ні! Такого не буває. Я пам’ятаю момент коли моє тіло відірвалось від плоті та просто прошепотіло: „Пора”. Настав момент щось міняти. Я взяла крила своєї зірки. Я склала їх у єдино і просто полетіла. Хотілось упасти. Розбитись. От так ось: без залишку, без решти... Хотілося б бути стертою із небесної карти. Думала: мені тут не місце. Тепер мій притулок  - земля. Я така, як люди. Я бачу їх такими, якими вони ніколи не хотіли бути. Я бачу їх справжні обличчя. Без масок, без костюмів... люди. Я стою поруч вас. Ви проходите біля мене. Штовхаєте. А я чекаю. Знаю: прийде момент і ви побачите вознесіння. Моє возвеличення і підняття на неба. Ви зрозумієте суть свого життя... Про те буде пізно. Поруч вас не буде поводиря, який міг би попросту вказати шлях, сторону  в яку робити свої не чіткі, перші кроки. Все тут. Поруч.  Озирніться і ви побачите людину чиї думки возвеличують вас і здіймають до того хто малює лінії на ваших лодонях. Ви побачите того, хто дає і забирає. Ви побачите себе. Настане момент і ви зрозумієте, почуєте і просто захочете прошепотіти слова людині без якої вже не бачите свого майбутнього... згадайте момент. Погляд. Жест. Згадайте почуття, яке так довго було у серці, але не могло сказати... втрачаючи подаруйте надію тому кого відпускаєте і знайдіть його всього лишень одним жестом – ОЗИРНУВШИСЬ...

теги: янгол, мрія, зірки

28 Червня 2011, 12:01:40 1501 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31