clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

acontinent


БЛОГ

Про автора acontinent

Як правильно вибрати школу для дитини

В наш час освіта для дітей грає велику роль, так як без неї важко обрати свій квиток у майбутнє.
Ось чому багато батьків намагаються створити якомога сприятливіші умови для здобуття якісної освіти.
Не дивно, чому приватна школа Аратта має особливу привабливість серед батьків, що хочуть гарантувати своїй дитині освіту найвищого гатунку. А ось це сайт школи.
Школа Аратта - це команда кваліфікованих педагогів, що мають за плечима великий досвід у роботі зі школярами та дошкілятами. Тут ви будете впевнені, що ваш школяр у надійних руках, котрим можна довіряти.
Аратта має у своїй програмі одразу декілька напрямків. Це дошкільне навчання, робота зі школярами, а також учбовий центр. В ньому діти отримають можливість здобути додаткові майстер-класи, мета яких - це розвиток у
Дитині їх таланту, нових вмінь у творчому напрямку, у вівченні англійскої мови і так далі.
Проходити навчання у школі Аратта - це справжня мрія для всіх дітей і батьків. Ціна навчання у цій школі на достатньо доступному рівні. Ви маєте розуміти, що гроші - це просто папірець, а ваші діти є вашим усім. Тому вирішуйте, що для вас є дорожчим.
Школа Аратта завжди тримає відкритими свої двері. Вам необхідно лише в ці двері увійти.

теги: як правильно вибрати школу для дитини

27 Жовтня 2014, 22:36:14 416 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 21.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.04
27.06
30.65
30.67

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28