clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.


Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку alla@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.


Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.


Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Расторопный Собеседник


БЛОГ

Евгений Пороговский

Про автора Личностный рост и познания себя

Теги користувача

» О сухом голодании (Анна Якуба)

 Анна Якуба, человек, который серьезно занимается вопросами голодания, в основном сухого голодания, и является самым главным специалистом в этом направлении в постсоветском пространстве, расскажет много полезно в данном видео-ролики: https://www.youtube.com/watch?v=eZXzdhfpMWo относительно здоровья и, конечно же, непосредственно относительно самого сухого голодания, а также расскажет как избежать самых расспространненых ошибок во время применения этой фантастически целительной, но в то же время очень опасно практики.

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Березень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31