clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Олександр


БЛОГ

Про автора Всегда!

З Новим роком Вас дорогі Хмельничани!

Кінофестиваль

Кінофестиваль

По перше хочеться побажати всім нам і Вам дорогі Хмельничани щоб всі негаразди нашого з Вами життя осталися у році який минае...Як що це можливо.Нехай Господь дасть Вам здровья,счастья і любові..

Мені цікава Ваша думка як Українці прожили цей рік. Він почався з Майдану, який на початку виник не як Євромайдан,а просто супротив безмежної влади Януковича,потім Крим, і Донбас. де на мою  думку переплилося у единий клубок усе разом. У підсумку Донбас врешті претворився на глобальну прірву куди йдуть грошеві а головне людські ресурси нашої країни.

Нажаль так  і не побачили  обіцяних реформ. Прикриваючись Донбасом наші політики знову ведуть незрозумілу тяганину, але є і добра новина. Це відродження Громадянського Суспільства в Україні.

Взагалі ця тема  зараз стала дуже модною в Україні і як на кожній новій темі з являеться велика кількість нових справжніх лідерів так і шахраїв, здирників які створюють нові Громадські обьеднання на різний смак, збиваючи гроші через іноземні гранти та різноманітні программи. 

Ми теж за новою модою створили Громадьське обьеднання "Гедеон лідер"

/vk.com/club79727189     Чому ми назвали його "Гедеон лідер"?

Гедеон це біблійний герой.Він був простою людиною.  Якому на допомогу прийшов Ангел від Бога і від розпочав реформацію своеї країни..

Я важаю що це е головне у будь якій ідеі. Божа Воля творити не те що ти хочеш а творити те що хоче від нас Бог -любити людей,змінювати на краще нашу країну.

У нас е багато планів і проектів .Як творча людина я хочу створити у Хмельницькому сучасну кіношколу

 https://vk.com/club81276494

відродити перший у Хмельницькому кінофестиваль Кілька Хвилин.

https://vk.com/club24216943

Найблищим часом ми плануемо показати фільм частина якого була знята підчас подій на Майдані

"Одного разу в Україні" кінокомпанія "Ступені"

Запрошую Вас до спілкування у блозі ,группах. 

 

 Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31