clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

BYCHA


БЛОГ

Про автора Не тліти

Теги користувача:

Чому у Хмельницькому і області цього не робиться?

Киевский городской совет лишила Украинскую православную церковь (Московский патриархат) льгот по оплате за землю. За такое решение на заседании Киевсовета при принятии бюджета столицы на 2015 год в среду проголосовали 78 депутатов. Они исключили УПЦ МП из перечня религиозных конфессий, которым предоставляются льготы по оплате данного налога. Депутат Александр Харченко, поясняя необходимость данного решения, подчеркнул, что священники УПЦ МП в зоне АТО ведут антиукраинскую пропаганду, а также отказываются отпевать погибших воинов вооруженных сил Украины.
Я всегда был поражен размерами земли, выделяемым этой церкви под строительство своих культовых сооружений. Они огромны. Иногда занимают целые кварталы. Рядом с культовыми сооружениями строятся жилые дома для священников, в т.ч. и хозяйственные помещения, гаражи. А почему бы и не брать столько земли? Ведь для них она бесплатная. Только, вот бюджету села, поселка, города, района и области эти деньги лишними не будут.
 

теги: общество, налоги

28 Січня 2015, 19:16:44 313 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28