emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Пресслужба ПриватБанку


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

ПриватБанк став двічі героєм українського ринку праці

ПриватБанк залишається поза конкуренцією на ринку праці – банк черговий раз визнали найкращим роботодавцем банківської галузі України. ? ПриватБанк другий рік поспіль посідає перше місце в рейтингу роботодавців банківської галузі України як серед студентів, так і серед претендентів на роботу з досвідом, а також увійшов у топ-20 загального рейтингу українських компаній-роботодавців. Такі дані опублікувала британська консалтингова компанія Ernst & Young за підсумками дослідження ринку роботодавців України за 2014 рік. За даними дослідження Ernst & Young, для респондентів з досвідом роботи найбільш значними факторами під час працевлаштування є особисте та професійне зростання, розмір заробітної плати та позиція компанії на ринку. Претенденти без досвіду роботи та студенти в 2014 році в першу чергу звертали увагу на можливість кар’єрного зростання. Як зазначається в дослідженні, займати провідні позиції на ринку праці ПриватБанку вдається завдяки грамотній стратегії роботи з персоналом, що дає людям унікальні можливості професійного та кар’єрного зростання. У ПриватБанку понад 80% вакансій на керівні посади закриваються за рахунок внутрішнього переміщення співробітників. Не менш важливими для претендентів на роботу в ПриватБанку є й досвід роботи в найбільш інноваційному банку країни, безперервне навчання передовим банківським технологіям, необмежені можливості особистого зростання, самореалізація, участь у розробці нових технологій і продуктів. Сьогодні в ПриватБанку успішно працюють понад 25 тисяч чоловік. Щомісяця банк відкриває понад 500 вакансій, пропонуючи українцям достойну зарплату, цікаву роботу та кар’єрне зростання в одній із найбільш інноваційних компаній країни. Детально дізнатися про кар’єру в ПриватБанку можна на privatbank.ua/ua/work або сторінці FB «ПриватБанк» https://www.facebook.com/privatbank.

теги: приватбанк, роботодавець

15 Травня 2015, 18:27:35 1279 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 09.06.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.57
36.93
39.37
39.76

Архів новин

<<Червень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

  

«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо