emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіоШановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Андрій Березюк


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

Андрій Березюк: В Україні все як в казці про золоту рибку

 

Минулого тижня відбулося жеребкування членів Окружних виборчих комісій. Вони  будуть сформовані із представників 19 маловідомих непарламентських партій, що беруть участь у виборах, та 5 депутатських фракцій парламенту. УДАР і Свобода не отримали жодного місця. Формально процедуру жеребкування ЦВК провела правильно, зробили все згідно ухваленої ними ж постанови. Такий розподіл сил схиляє до думки про масові фальсифікації. Згадаймо вибори в Обухові, де УДАР теж не отримав жодного представника. Врезультаті зафіксовано багато порушень, а перемогу здобув провладний кандидат.

 

 Опозиція заявила, що розшукали голову однієї з ОВК. Вона працює на Краківському ринку і навіть не знає про свою теперішню посаду. Інший політик оприлюднив документи, що підтверджують наміри влади проводити масові фальсифікації. Це є неприпустимими для цивілізованих країн, а ми ж прагнемо до Європи.

 

 Тяжко усвідомити, що ми, люди, які допустили до влади купку олігархічних кланів. Ці правителі узурпували повністю всю державну систему - все підпорядковується їм. Про які інвестиції з-за кордону може йти мова, якщо вже не залишилось жодної некорумпованої структури? Всюди панує бюрократія. Аби отримати найпростішу довідку потрібно заплатити. Далі з тих дрібних хабарників збирають данину вищі чини. Завдяки такому правлінню в Україні за останні 2 роки значно зріс рівень корупції.

 

Влада ніяк не реагує на протести, на закиди щодо незаконності рішень, прийнятих судами, на легітимність законів. Їй все одно. Мета одна – продовжити своє панування, захопити дедалі більше ласих шматків державної власності.

  

Війна за владу почалася давно. І чим ближче до виборів – тим жорстокіша. Нікого не хвилює, як змінити життя простих людей на краще. Так, аби за них проголосували, аби люди самі захотіли привести їх до влади. Ні, тут ми з Вами, наші думки і побажання є пустим місцем. Все як в казці про золоту рибку – «хочу щоб було так: Парламент голосує так, як треба; хочу так: суд приймає потрібне рішення». І не біда, що воно незаконне.

 Наша ж проблема в тому, що тих бажань не три, як в казці, а дуже багато. Від цього найбільше страждають прості люди. Для них підняли пенсійний вік, збільшили податки. Від бездарного керування ціни на найнеобхідніше стрімко зростають.

 

 Менше ніж через 2 місяці вибори. Я не хочу ні за кого агітувати, просто думаю, що до влади потрібно привести нових людей, з іншим мисленням та світоглядом. Вони зможуть забезпечити ефективну політику держави для людей, а не навпаки. Я також хочу звернутись до керівників новостворених ОВК і сказати, що всі ми молоді люди. Нам потрібно дбати про майбутнє України та створити умови для її процвітання і розвитку, а не думати про одноразове збагачення. Давайте побудуємо нову, успішну, високорозвинену країну для наших дітей, бо в протилежному випадку ми залишимо їм після себе лише руїну.

теги: опозиція влада корупція

1 Вересня 2012, 01:27:13 2985 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 28.03.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.57
36.93
39
39.39

Архів новин

<<Березень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31