clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Пресслужба ПриватБанку


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

ПриватБанк презентував світу хмарну ОС corezoid.com

Вже 5 років поспіль (посилання https://blog.privatbank.ua/?p=722&lang=uk) ПриватБанк їздить на фінтех-конференції Finovate. Цього разу ми показували свою новинку на FinovateSpring у Сан-Хосе (Каліфорнія). 13 травня маркетинг-директор ПриватБанку Сергій Даниленко разом зі своїм колегою Анатолієм Рогальським представили світу сервіс corezoid.com Основна проблема сучасних компаній у тому, що вартість змін їх бізнес-процесів занадто висока як у часовому, так і у фінансовому еквіваленті. Згідно зі звітом Gartner підтримка існуючих ІТ-послуг має більш високий пріоритет, ніж впровадження інновацій. 60–80% ІТ-бюджету компаній зараз припадає на підтримку ІТ-інфраструктури, а не на впровадження інновацій. Сorezoid.com – це хмарна операційна система для керування бізнес-процесами компанії. Вона вирішує цю проблему та дозволяє швидко побудувати всі бізнес-процеси на базі сучасного цифрового ядра. Для такого переходу необхідно мінімум розробників, а підтримувати нову систему та змінювати бізнес-процеси зможуть звичайні менеджери без досвіду програмування. Почувши все, що пропонує Corezoid, глядачі оточили стенд команди, щоб дізнатися про сервіс детальніше. Виступаючих «ловили» з розпитуваннями навіть у туалетах. Нас оточили топ-менеджери PayPal, Hitachi, KPMG та інших відомих брендів, які дійсно розуміли весь біль керування бізнес-процесами в застарілих системах. Під час нетворкінгу команда Corezoid познайомилася з представниками понад 150 компаній, половина з яких готова спробувати Corezoid «на власній шкурі». Ми пропонуємо всім бажаючим запустити разом із нами пілотний проект (безкоштовно), що зможе працювати паралельно, не перериваючи функціонування компанії. Ось добірка твітів, зроблених під час виступу команди Сorezoid (добірка твітів ) А ось і сам виступ. (відео ) Звичайні банки вирішують свої ІТ-завдання купівлею готових рішень, впровадження яких забирає багато часу та грошей. «Ми чесно намагалися пристосувати те, що є на ринку для наших потреб, – ділиться заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь, – але це було або довго та дорого, або дуже довго та дуже дорого, а вартість змін завжди занадто висока». Унаслiдок цих страждань у 2005 році зародилася ідея хмарної операційної системи Сorezoid (Сore – від слова «ядро», Zoid – від слова «життя»). Це перша хмарна операційна система, яка може реалізувати та підтримувати будь-які алгоритми та бізнес-процеси. Доки Ви читаєте цей текст, 32 000 маленьких корезоїдів легко виконують роботу Приват24 і вже зробили близько 4 мільйонів логічних операцій. Є запитання щодо Corezoid? Пишіть на e-mail marija.gurina@gmail.com !

теги: приватбанк, finovate, corezoid

29 Травня 2015, 12:25:03 4933 0Популярні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Архів новин

<<Січень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31