clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

annaKot


БЛОГ

Про автора вперед!

Как сделать свадьбу незабываемой?

Да, свадьба - это незабываемое событие. И от того, как грамотно организовать это событие будет зависеть самый долгожданный день в жизни. Все должно быть идеально. Все девочки еще с детства мечтают об этом дне и представляют как он пройдет в своих грёзах. Современной и довольно-таки модной считается выездная церемония Харьков, так как традиционной церемонией в ЗАГСе уже никого не удивишь. Сегодня уже для полного счастья нехватае выстоять 15-ти минутную церемонию в Загсе, пройти по ковровой дорожке и уступить место для новой пары. Хочется отступить от устаревших стереотипов и устроить свадьбу в загородней усадьбе или на теплоходе. И в том, и в другом варианте присутствует частичка романтики. В любом случае – выбор за вами.

теги: свадьба

11 Червня 2015, 13:50:56 334 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Червень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30