clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Мадам Боварі


БЛОГ

Про автора "Хвіст пістолетом" за будь-яких бставин!)))

Україну в найближчому майбутньому чекають приголомшливі глобальні зміни!

 

Камо грядеши?

 

      Сучасні політичні події в Україні аж ніяк не створюють їй позитивний імідж. В країні панує хаос – інфляція, політична та економічна криза і ще сотні, а то й тисячі нещасть замаскованих, приміром під реформи. Ще здавна Україна була ласим шматком – природні багатства, землі, ресурси не раз ставали приводом для силового захоплення держави. Втім, як виявляється, Україна має не лише хороший природній потенціал. Існує ще так званий енергетично-інформаційний простір. Ця енергетична оболонка не раз ставала об’єктом досліджень. Керував вивченням енергетично інформаційного простору України видатний вчений, наш земляк – Петро Іванович Кікілик. Він і є ініціатором дослідів. Народився на Хмельниччині, в простій селянській родині, навчався, здобув 3 вищі освіти, все своє життя присвятив вивченню містичних подій та аномальних явищ природи в рамках роботи надсекретної спецслужби СРСР і мав прямий доступ до надсучасних розробок, «путівку в життя» яким дали ще Гітлер, а згодом генсек Сталін. А саме розробка надзвичайно небезпечної енергетичної зброї. Створити яку намагалися і США, і гітлерівська Німеччина і Радянський Союз. Сюди належить і так звана «погодна зброя» - можливість керувати силами природи.  Яка, зараз не є вже й такою секретною – якщо взяти до уваги, такий, здається безневинний факт, приміром «зробити погоду на святкування дня міста Києва» - розстрілявши хмари з спеціальної установки. Все одно як у мультфільмі: «До чого техніка дійшла!».

       На перший погляд зміст цієї статті багато хто вважатиме «примарами рябої кобили». Втім, раніше я теж була такої думки, вивчаючи науковий доробок Петра Івановича Кікілика, допоки не познайомилась з ним особисто. Приємний на вигляд чоловік повідав чимало цікавих речей, осмисливши які, стає зрозуміло, чому у далекому 1989 році йому довелося покинути рідну Україну і переїхати на Урал. Пояснення цьому доволі просте – надто багато знав і заважав «новоспеченій владі» вершити свої діла. Однак науковця не така відвертість не бентежить. То до чого тут Україна? – спитаєте ви. А до того, що наша країна має прямий стосунок до досі невідомих наукових досліджень, які проходили саме на території нашої держави. І про які не боячись, відкрито розповідає відомий вчений під час особистої зустрічі.

 

Україна – центр Всесвіту? Міф? Ні! Реальність!

 

       Якось відомий російський астролог і віщун Павло Глоба у вузькому колі висловив думку, що Україна невдовзі стане світовим центром. Він мав не лише на увазі Євроазійського континенту, а й планету загалом. Це висловлювання наштовхнуло дослідників на думку озвучити деякі факти, які, можливо, будуть для нас землян останнім попередженням про прийдешні глобальні зміни на планеті.

          Створена багато років тому, ще за часів Сталіна спецслужба давно займалася дослідженням аномальних явищ. Було вивчено немало матеріалів про феноменальні явища природи,  з усього колишнього Союзу запрошувалися в добровільно-примусовому порядку дослідники паранормального. Новостворене відомство  прискіпливо оглянуло не один об’єкт. В поле зору потрапила і Хмельниччина. У ніч з 20 на 21 грудня 2010надточними чутливими приладами в лабораторії однієї секретної установи, де працював Петро Іванович були зафіксовані невідомі досі імпульси, що виходять з території Хмельницької області. Спроби їх обробки і розшифровки результатів не дали. Тому було прийняте рішення організувати експедицію на місце їх прояву. Групу очолив Петро Кікілик.

          Другий потік зафіксували в ніч з 5 на 6 січня 2011 рок. Третій – в ніч з 10 на 11 січня 2011 року, це випромінювання вже стало регулярним. Ці імпульси продовжують надходити і до сьогоднішнього дня, але кожного разу змінюються дні, місяці і час їх появи.

            Приміром, імпульси почастішали у рудні 2012 року. Збільшився час, та скоротився термін подачі імпульсів. Однак в січні 2013 року імпульси зникли. І раптово з’явилися на почутку лютого цього ж року. Прилади їх фіксували до 10 лютого. Імпульси не зникали навіть вдень.

     «Ми припускаємо, що ці імпульси, були своєрідним сигналом-попередженням про землетрус, що стався в Японії 11 березня 2011 року, а також були нам надіслані за три місяці до події челябінського боліда, тобто своєрідне застереження – розповідає Петро Іванович.

         Слід зауважити, що багато вчених - дослідників календаря Майя кінець обчислення історії нашої земної цивілізації передрікали на 21.12.2012 року. Однак, як бачимо кінця світу так і не настало. Втім, ще задовго до дати 21.12.2012року в Інтернеті в соціальних мережах з’явилася спростувальна інформація, що кінець світу не настане, так як календар Майя закінчувався саме в день переходу нашої планети, коли наша галактика вступила в резонанс з сусідньою галактико. Деякі наковці припускали,  що перехід може затягнутися у зв'язку з проходженням нашої планети санітарної обробки. Однак, наша планета благополучно минула смугу відведення і, як бачимо, кінець світу не настав. Вчені цієї установи ще за довго до мнимого «кінця світу» повідомляли в Інтернеті в соціальних мережах що це не більш ніж «газетна качка». Однак, ці повідомлення всі ігнорували та продовжували торочити про кінець світу, тим самим спричинивши ажіотаж. Люди продовжвали змітати з полиць магазинів сіль, свічки, сірники провізію, аби пережити жахливу днину.

                  Члени експедиції вирішили більш детально вивчити вищезгадану інформацію. Відомо, що до її вивчення давали вказівку ще Сталін та Гітлер. Дослідникам давалося конкретне завдання - пошук різних аномалій, включаючи «Шамбалу», камінь «Сарін», «118 цивілізацію», портали паралельних світів, енергоінформаційний портал Всесвіту і т.д.. Вивчення цих документів наштовхує сучасних вчених на думку, що на Україні почав діяти енергоінформаційний портал Всесвіту. Однак опис Шеффера, Шаубергері та Барченко не цілком відповідають сьогоднішній ситуації. «Дослідники Барченко і Шефферза дорученням Гітлера і Сталіна шукали зазначені джерела аномальних явищ з метою підкорення ними всього світу. І, як бачимо, вони їх не знайшли, хоча були за крок до цілі. Виявляється, не дарма Гітлер дав команду побудувати відомий бункер «Вервольф» неподалік від Вінниці. В остаточному підсумку ні Гітлер і ні Сталін не зуміли заволодіти енергоінформаційним порталом Всесвіту, порталами паралельних світів та іншими аномальними явищами» - ділиться здогадками Петро Кікілик.

         Члени експедиції вирішили більш детально вивчити вищезгадану інформацію. Відомо, що до її вивчення давали вказівку ще Сталін та Гітлер. Дослідникам давалося конкретне завдання - пошук різних аномалій, включаючи «Шамбалу», камінь «Сарін», «118 цивілізацію», портали паралельних світів, енергоінформаційний портал Всесвіту і т.д.. Вивчення цих документів наштовхує сучасних вчених на думку, що на Україні почав діяти енергоінформаційний портал Всесвіту. Однак опис Шеффера, Шаубергері та Барченко не цілком відповідають сьогоднішній ситуації. «Дослідники Барченко і Шефферза дорученням Гітлера і Сталіна шукали зазначені джерела аномальних явищ з метою підкорення ними всього світу. І, як бачимо, вони їх не знайшли, хоча були за крок до мети. Виявляється, не дарма Гітлер дав команду побудувати відомий бункер «Вервольф» неподалік від Вінниці. В остаточному підсумку ні Гітлер і ні Сталін не зуміли заволодіти енергоінформаційним порталом Всесвіту, порталами паралельних світів та іншими аномальними явищами» - ділиться здогадками Петро Кікілик.

         Вони пішли з історії, але залишили по собі слід. Петро Іванович посилається на інформацію з секретних документів однієї закритої наукової установи і констатує, що в 0 годин 53 хвилини за київським часом в ніч з 5 на 6 січня 2011 була організована експедиція на гору (височина), розташовану в Хмельницькій області.

       

         Мета експедиції, якою керував Петро Кікілик полягала у вивченні місця випромінювання зафіксованих тоді невідомих імпульсів.

        При виході на височину експедиція взяла з собою спеціальні прилади, які зазвичай застосовуються для фіксації рівня радіації, амплітуди коливання землі, температури повітря, швидкості вітру, магнітного поля, гравітації, кисню та інших параметрів.

         

        «одразу стало зрозуміло, що безпосередньо на височині та прилеглої до неї території прилади показали радіаційний фон нижче допустимого рівня в Хмельницькій області. Магнітне поле в той час було спокійне. Гравітація і амплітуда коливання відповідає допустимій нормі. Швидкість вітру становила 3,5 метра в секунду. Температура повітря близька до мінус 11,5 градуса за Цельсієм. На височині прилади в повітрі зафіксували підвищений відсоток кисню від середньої встановленої норми.

При сході на височину у вчених проявилося поколювання стоп ніг. Експедиція розпочала встановлення розміру площі впливу цього невідомого явища. В результаті встановлено, що паранормальна  дія поля, що виражалася в поколюванні стоп ніг, складає таке собі коло діаметром 66 метрів 66 сантиметрів. Температура повітря в колі складала мінус 7,5 за Цельсієм, а за його межами, як вище зазначено - 11,5 градуса. Швидкість вітру за межами кола була 3,5 м. в сек. А в середині кола - 2,5 м. в сек. В межах мнимого кола, виходячи з власної теорії «Про нуль і його простір» встановлені нуль і його точка»,  - ділиться враженнями Петро Кікілик.

        Науковці позначивши нульову точку, розпочали виміри інших параметрів. Поки вчені заміряли показники, поколювання стоп ніг раптом зникло. Проте, роботу продовжували. Поколювання стоп ніг знову з'явилося. У центрі кола було виявлено ще одне незрозуміле явище: повна відсутність вітру. Крім цього, в центрі було значно тепліше, ніж у великому колі. Температура повітря в малому колі склала всього мінус 1 градус за Цельсієм. Тому експедиція окреслела ще і мале коло діаметром 1 м. 44 см. У нульовій точці малого кола перестали діяти прилади. Зсунувши прилади з нульової точки малого кола, вони стали працювати. Прилад вимірювання гравітація встановив, що норма тяжіння була знижена на 17,7%. Прилад замірів амплітуди коливання спочатку взагалі відключився, а потім показав амплітуду коливання, близькою до норми. Під час зняття показників у вчених,що перебували в малому колі, відбулася миттєва втрата свідомості.

         Раптово повністю вимкнулись та перестали працювати вимірювальні прилади. Один з членів експедиції, перебуваючи в центрі кола, раптово втратив свідомість. Прийшов до тями, лише тоді коли його тіло відтягнули за межі кола. При винесенні приладів з малого кола, вони одразу ввімкнулися і запрацювали як ні в чому не бувало. Після завершення замірів показників, дослідники, що перебували в в малому колі, відчули полегшення та дивну бадьорість, приплив сил. Перебуваючи в центрі малого кола кожен вчений відчув підвищення температури власного тіла. Через деякий час історія з приладами повторилася вони вимкнулися і ввімкнулися. Однак пропрацювали не довго.  Через 7 хвилин вони знову повністю відключилися. Так відбувалося кілька разів. Раптом дослідники відчули різке похолодання. Температура повітря на височині різко опустилася до мінуса 11, 5 градусів, посилився вітер до 5,5 метра в секунду. При повторному замірі параметрів, як у малому, так і у великому колі всі параметри природних процесів зрівнялися з навколишнім середовищем.

        Петро Кіклик, як автор теорії «Нуля і простору»пояснив, що ні яких відхилень від встановлених норм - магнітних, гравітаційних і кисневих параметрів та інших невідомих явищ прилади більше не фіксували.

                Після повернення експедиції 10. 01. 2011 року на засіданні вченої ради наукової установи була зроблена лише констатація факту існування невідомого і неопізнаного феномена. Він проявлявся у вигляді імпульсів, що зумовлювали поколювання стоп ніг, збільшення вмісту кисню, раптової зміни температури повітря, швидкості вітру і зменшення гравітації. Пояснень цим відхиленням  так і не знайшли. В результаті рада ухвалила рішення -  факти схарактеризувати як неопізнані аномальні явища.

          Одночасно рада вивчила та врахувала наукову доповідь кожного учасника досліджень констатувала, що на території колишнього СРСР з центром сааме у Хмельницькій області напевне проходить розлом земної кори по лінії Берлін-Вінниця. Деякі вчені зробили припущення, що на території Планети повинно бути ще кілька таких подібних нульових точок. Але перша така точка зафіксована на території України,  саме в межах Хмельницької області. Ця точка можливо і є той енергоінформаційним портал Всесвіту.

                      Одночасно думки учасників вченої ради розійшлися. Одні вважали, що дане явище може бути доказом відкриття інформаційного порталу між планетою і Всесвітом (своєрідним сигналом-попередженням, пов'язаним безпосередньо з датою 21.12.2012 року). Інші висловили думку, що таким чином нас, землян, Вищий розум Всесвіту (Творець) попереджає про майбутні на планеті  природних змінах.

         Сьогодні, в силу різних природних катаклізмів, з'явилося і третя думка: Творець, за допомогою челябінського боліда попередив нас і дав нам час на роздуми: а саме припинити накопичення на планеті негативної енергії. Він дає нам зрозуміти, що потрібно змінити ставлення до Природи і людства. Розпочати створення нової концепції соціально орієнтованого світоустрою. Оскільки накопичена негативна енергія на Планеті може підірвати її зсередини.

Петро Іванович в бесіді зі мною пролив світло на деякі незрозумілі моменти фіксації даних невпізнаних явищ. За його припущенням, перед нами постав непізнаний феномен, який так посилено шукали вчені Гітлера і Сталіна. Гітлерівські вчені до істини підійшли ближче всього. Про це свідчить те, що Гітлер дав команду Вермахту побудувати бункер саме в районі Вінниці, де і закінчувався розлом земної кори. У той же час Гітлеру не вистачило максимум півроку для того, щоб заволодіти енергоінформаційним порталом Всесвіту,і всім світом загалом. Йому дуже шкодили партизани і радянське командування. Барченко в своїх доповідних особисто писав Сталіну про важливе стратегічне значення Вінниці та її навколишньої території. Сталін на інтуїтивному рівні розумів, що результат війни залежить від взяття Вінниці та заволодіння зламом, який закінчувався на території Хмельницької області. Саме тому всі сили партизан і диверсійних груп Комітетом оборони СРСР спрямовувалися саме в район Вінниці. Це розумів і Гітлер. Але точне місце цього порталу визначити тоді ніхто з них не зміг.

       Нещодавно стало відомо, що саме на тій височині, з якої або в яку йдуть імпульси, у 3-7 століттях н.е. було розташоване місце для моління язичників. Саме з цієї височини перед революціями і війнами (за три роки до їх початку, в 1812, 1914, 1917 і у 1939 рр..) Помічалися людьми незрозумілечервоно-оранжеве світло.

       «Ймовірно читачі іронічно сприймуть ці факти. Мовляв – не більше ніж красива легенда. Масла у вогонь піділлють інші науковці, які не зацікавлені у розголошенні цих фактів і  будуть категорично заперечувати такі явища та вважати їх вигадкою. . Втім, сьогодні вже не таємниця, що можновладці не хочуть, що б людство знало істинні причини – справжні можливсті певної групи людей, їх змогу тримати людство на короткому повідку та в постійному страху. Вже достеменно відомо, що Гітлер та Сталін у своїх арсеналах влади тримали екстрасенсорні та психологічні війська, тим самим себе оберігали від енергоінформаційного впливу ззовні (загибель президента Польщі і його адміністрації). Сьогодні народові продовжують забивати голови агресивними інопланетянами та іншими дурницями. З метою, що народом тоді легше управляти. Людина керована -  коли вона чогось боїться. Безперечно, противники розповсюдження цієї інформації будуть намагатись довести протилежне – мовляв, ініціатор дослідів м’яко кажучи «несповна розуму» - іронізує Петро Кікілик.

      Однак, як пояснити те, що вже багато років тому в своїх невідомих «прихованих» працях такі вчені, як Чижевський, Виноградов, Тесло, Бехтерєв, Нейман, Міркель, Нагребецький, Глушков, Шеффер, Барченко та багато інших писали: «На планеті невдовзі настануть великі зміни, що супроводжуватимться «природними »катаклізмами»? Можливо і загибель цивілізації таке через накопичення негативної енергії. Варто зауважити, що саме від такої енергетики загинула попередня цивілізація. Не інакше як, можновладці не бажають поступатися своїми незаконними правами на всі багатства планети і посилено її ведуть до катастрофи.

       Петро Кікілик стверджує, що є реальна  можливість скористатися цим порталом,  але для цього потрібна людина, помисли якого будуть націлені на об'єднання всіх верств суспільства планети. Треба думати, що ці імпульси повинні стати поштовхом для початку розробки концепції нового світоустрою Планети, створення умов для зміни рівня свідомості землян, створення передумов для усвідомлення єдинобожжя на всій Планеті і створення легітимного Світового Уряду - супротивника насильства і воєн.

      Таким центром, з врахуванням всіх цих подій та практичних доказів, повинна стати Україна.

       Якщо вірити дослідам та фактам напрошується висновок, що світ, а особливо, Україну, як передбачив великий російський астролог Павло Глоба, очікують позивні психологічні та природні зміни.

          Розшифровка отриманих відомостей та імпульсів ще триває. На основі результатів буде розроблено рекомендації представникам урядових кіл України, Росії та політичним колам світової спільноти.

 

         Сірий кардинал

 

Багато хто вважатиме розповідь відомого вченого маренням. Однак казка-казкою, якби не все настільки правдиво. Реальна людина – наш земляк Петро Іванович Кікілик і досі займається науковою діяльністю, в тій же секретній лабораторії, яка тепер не підконтрольна жодному відомству – ні українському, ні російському. Установа виконує свої функції – вивчає енергоінформаційне поле та його вплив на людину і навколишню дійсність, робить приголомшливі відкриття, які визнають, ними цікавляться закордонні колеги. Ініціатор, автор, дослідів та експедицій і за сумісництвом керівник установи займається не лише науковою діяльністю в рамках лабораторії. Петро Іванович - творець. Вчений є автором віршів, романів та повістей. Втім, як показує вже український історичний досвід – творчість непокірних режиму завжди була табу.

       Наразі, творчий доробок автора, а це 5-ти томний роман «В павутині часу» («В паутине времени»)  під «негласною забороною». Роман Петра Кікілика видають неохоче – надто багато в ньому жорсткої правди – реальних подій та реальних людей, та й про саму систему – сірого сьогодення спецслужби з середини. Її плюси, мінуси, і звісно, пороки роду людського що носить погони, в руках яких зосереджені чималі, навіть грандіозні можливості. Та головне до чого це все може призвести – якщо доступ та владу пустити в неправильне русло.

        Книги друкуються невеликим накладом і відомі лише вузькому колу людей. Однак, це не заважає перекладати творчість вченого іноземними мовами, що свідчить про зацікавленість Заходу до наукового доробку установи. Приміром, гортаючи сторінки роману Петра Кікілика «В павутині часу»  між рядків можна прочитати не мало цікавих речей, про які було не прийнято, і навіть смертельно говорити в голос. Втім, вчений і досі живий, що свічить про його цінність, можливо він і є тим «сірим кардиналом» якому відома розгадка загадкових надприродних імпульсів на його малій Батьківщині – на Хмельниччині. Якою так хоче заволодіти не один можновладець….Проте, кому наш земляк повідає відповідь, і можливо укаже те місце, звідки ідуть імпульси, що можуть кардинально змінити долю України – залишається загадкою…Далі буде…..

 

Марина Руда

 

http://miufa.ru/page_kikilykПопулярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31