clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

News


БЛОГ

 

Монтаж кондиционера от компании Техдом

У літню спеку кондиціонер деколи є єдиним порятунком від виснажує спеки. Однак кондиціонер, який можно важити делікатною технікою, потребує дбайливого й уважного відношення. Тому треба слідувати правилу, яке свідчить «Краще лікування-це профілактика». Тобто краще один раз правильно встановити кондиціонер, ніж потім по сто разів викликати бригаду технічного обслуговування і нарікати на низьку якість надаваних послуг і кліматичної техніки.

 


Щоб правильно виконати монтаж кондиціонерів, потрібно знати деякі нюанси встановлення спліт-систем, поідомляє http://techhome.kiev.ua/mounting/, зокрема, те, що монтаж можна провести в один або два етапи. Однак можливість виконання монтажу в один етап передбачає найпростіший тип настановних робіт і наявність всіх необхідних умов для цієї процедури. Для подібного типу монтажу послуги промислового альпініста не вимагаються, тому що зазвичай висота, на якій встановлюють зовнішній блок спліт-системи, не перевищує 70 см. Крім того, зовнішній фасад повинен бути виконаний з цегляної або бетонної стіни. Якщо мова про вентильованому фасаді, то тут вже доведеться звертатися до промислових альпіністам.

Нерідко виникають ситуації, коли монтаж кондиціонера доводиться поєднувати з ремонтними роботами всередині приміщення. Тоді доводиться вдаватися до монтажу в два етапи. На першому етапі, крім заміру, складається схема проведення траси і комунікацій, на фасаді встановлюються кронштейни, на які закріплюють зовнішній блок кондиціонера. Дренажна труба, за бажанням замовника, виводиться в каналізацію або на вулицю. Всі особливості установки зовнішнього блоку і проведення необхідних комунікацій обов'язково узгоджуються із замовником. Важливо пам'ятати, що комунікації, що виходять на місці передбачуваного місця установки внутрішнього блоку спліт-системи, ні в якому разі не можна чіпати. В іншому випадку, відбудеться зміна перерізу мідних проводів фреонопровіда, що призведе до витоку фреону і масла. Між двома етапами установки може пройти чимало часу, поки не закінчиться ремонт.

теги: монтаж кондиционеров

13 Серпня 2013, 14:29:11 1087 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 19.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.18
27.2
30.77
30.79

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28