clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Кіна не буде, або електрика закінчилась !

Широко анонсоване головним Кроликом країни проведення 24 серпня в День Незалежності України “останнього і рішучого бою” із “злочинною владою”, яке мало відбуватись у формі завершального етапу акції “Вставай Україно!” на Майдані Незалежності столиці виявилось черговою мильною бульбашкою “фронтовика-сердечника”.

Чи то причиною фальстарту стало небажання переривати свій відпочинок у Хорватії в компанії з черговою пасією, чи Арсенію Петровичу вчасно доповіли, що громадяни вперто не бажають ставати на оголошену ним “стежку війни”, бажаючи використати законні вихідні для роботи на присадибних ділянках.

Факти річ вперта і свідчать про те, що підтримка “полум’яного революціонера” Сені тане як березневий сніг.

Цікаво в цьому розрізі спостерігати, як представники Хмельницької обласної організації ВО “Батьківщина” намагаються зробити з мухи слона, заявляючи про масовість заходів в обласному центрі. Подібні парадні реляції ними розміщено на центральному партійному сайті, де в кращих традиціях “совка” розписується керівна і спрямовуюча роль виконувача обов’язків організації Валерія Лескова в проведенні масових заходів у Хмельницькому.

Але що ж відбувалось насправді ? Активу “біло-сердечних” заледве вдалось зібрати (із залученням рідних дружин, дітей, дідусів, бабусь та тещ) близько 80 громадян, які чомусь? приєднались до церемонії покладання квітів до пам’ятника Шевченку представниками такої ненависної їм влади та Партії регіонів, яких, до речі, було близько 2.500 осіб.

Розгадка подібного “ходу конем” п. Лескова очевидна – заявити своїм партійним босам, що він організував понад 2.000 осіб і підвищити свої непевні на даний час шанси стати повноправним керівником без додатку в.о.

Подібного фіаско зазнав і анонсований “Батьківщиною молодою” на День Незалежності проект “Арт-фейс”, в ході якого всім бажаючим мали малювати українську символіку на обличчі – намет сиротливо стояв на пішоходній вулиці Хмельницького, в той час як мешканці займались своїми більш-нагальними справами.

Отже, всі потуги Сені та його компанії демонструвати свою підтримку народом та перспективність в очах електорат можна охарактеризувати словами персонажу відомого кінофільму “Кіна не буде – електрика закінчилась”.

теги: сеня лесков

27 Серпня 2013, 14:44:36 1023 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 22.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.02
27.05
30.65
30.68

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28