clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Новий політичний сезон стартував вже сьогодні

До початку третьої сесії Верховної Ради сьомого скликання залишилось чотири дні, а політичний бомонд вже стоїть на вухах. Агенція «Інтерфакс-Україна» створила чи не найбільшу сенсацію цього року – Клюєв купив «Межигір’я». УНІАН та «Українська правда» мабуть позеленіли від заздрощів.

30 серпня тепер можна умовно вважати кінцем відпусток і стартом нового політичного сезону, що Сергія Клюєва значною мірою змінює розклади сил у владній верхівці. До цього часу Віктор Янукович намагався віддалитись від будь-яких фінансово-олігархічних груп впливу, обмежившись найближчим оточенням, яке вже звикли називати «сім’єю». Це було відправною точкою для вибудовування своєї політики всіма політичними силами та їхніми спонсорами.

Відсьогодні ситуація змінюється кардинально. Придбання Клюєвими Межигір’я означає, що Янукович допускає під своє крило родину Клюєвих. Якось по-іншому важко трактувати цю новину. Навіть якщо припустити, що Президент не хотів наближати до себе Клюєвих, то отримавши у власність Межигір’я вони отримують відмінний інструмент впливу на Януковича.

Отже початок публічних політичних ігор стартував трохи раніше за календарну відмітку - 3 вересня. Така новина напевно сплутала всі карти основних політичних опонентів. Плани, які таємно готувалися протягом літньої відпустки, потрібно буде переробляти, домовленості – передомовляти. А з Клюєвими, яких вже всі встигли списати в архів, наново вибудовувати стосунки.

Найнезрозуміліша тепер ситуація з бувшими фаворитами – С.Арбузовим і О.Вілкулом. Поки вони змагалися один з одним, на їх місце призначають іншого.

 

 

http://rtkorr.com/news/2013/08/30/351699.new

теги: влада міністри

31 Серпня 2013, 23:05:39 558 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28