clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Проблем «Рублёвки» в «Нових Петрівцях» не буде

Проект Сергія Клюєва «Нові Петрівці», з перетворення території «Межигір’я» у помпезний комплекс для відпочинку і проживання заможних співвітчизників, наразі стартує.

Амбітність цього проекту вражає, оскільки, за задумом Клюєва, він повинен перевершити по всім параметрам колиску російського  бомонду та, шматочок благословенної землі Московської області, так звану в народі, «Рублёвку».

   Автор «Нових Петрівців» планує під час спорудження елітного комплексу урахувати усі недоліки та проблеми, які притаманні російському аналогу на сучасному етапі розвитку. Адже, попри неймовірної вартості земельних ділянок на «Рублёвке», там існує ряд факторів, які негативно впливають на комфортне проживання російської еліти.

Зокрема, внаслідок зростаючої урбанізації багатоповерхові споруди виростають на «Рублёвке», мов гриби після дощу, що перетворює територію проживання на суцільний великий цегловий лабіринт, а вулички між будівлями на своєрідні тунелі. Можна тільки уявити ситуацію, коли більшість з проживаючих там, на вихідних, влаштує собі барбекю, перетворюючи елітну територію на зону стихійного лиха.

Також, з причин активного будівництва, добратися на авто до Москви практично неможливо, оскільки відповідному транспортному сполученню притаманні постійні пробки, спричиненні інтенсивним рухом автотранспорту, низькою пропускною спроможністю магістралі та перекриттям доріг для проїзду вищих посадовців-сусідів.  

Достатньо клопоту щасливим мешканцям-рубльовцям приносять і проблеми з водопостачанням, що зумовлено невідповідністю відповідних технічних засобів із зростаючою кількістю об’єктів обслуговування та інших наявних недоліків у секторі ЖКГ.

 Тому, проект українського аналогу «Рублёвки», завдяки кмітливості Сергія Клюєва, виключає можливість появи всіх вищевказаних проблем та недоліків.

теги: рублевка

7 Вересня 2013, 10:27:57 741 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 23.01.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.76
27.8
31.52
31.56

Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31