clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Стеблов


БЛОГ

Про автора не вір нікому

Теги користувача:

Андрію Клюєву доручено проведення євроінтеграційних процесів

 

Черговий тиждень в українській політиці закінчився низкою сенсаційних подій. Про тимчасове об’єднання опозиційних сил з партією влади на шляху до прийняття євроінтеграційних законів згадувати навіть не варто, оскільки цього треба було чекати. А ось інша новина про придбання братами Клюєвими 100% корпоративних прав на територію «Межигір’я», де розташована резиденція Президента України, цілий тиждень не зникає зі шпальт засобів масової інформації та ще й набуває все нових і нових подробиць, які констатують одне – Клюєви повернулися у велику політику.

В зв’язку з цим прогнозоване політичними експертами призначення секретаря РНБО Андрія Клюєва Прем’єр-міністром, особливо зважаючи на нещодавнє його відрядження, за розпорядженням Глави Держави, до Брюсселя з метою проведення переговорів з Єврокомісаром Штефаном Фюле, є цілком логічним.

Послідовно-логічним, для сходження на вітчизняний політичний Олімп, виглядає і березневий Указ Президента України, яким він ввів у дію рішення РНБО «Про невідкладні заходи щодо євроінтеграції України», яким саме А.Клюєву було доручено забезпечувати узгодженість діяльності центральних органів виконавчої влади у сфері євроінтеграції України та взаємодію з інституціями ЄС.

Можна з впевненістю стверджувати, що за відносно невеликий проміжок часу А.Клюєв, як головний євроінтегратор країни зробив швидкі кроки назустріч Європі й європарламентарі зрозуміли, що український політик здатен ефективно діяти у сфері зближення з ЄС. Підготовлені і опрацьовані пакети законів, численні робочі зустрічі з представниками державних закордонних інституцій членів ЄС з досвіду проведення європейських реформ в економічних та правових сферах, доводять лише одне – Президент не помилився у виборі та Вільнюське підписання угоди про асоціацію з ЄС не за горами.

теги: євросоюз

8 Вересня 2013, 09:43:35 825 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28