clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

А Кличко в цьому місяці всього 5 днів проживав в Україні

         Ймовірний кандидат на посаду Президента України, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко останнім часом віддає перевагу краєвидам своєї другої Батьківщини – Німеччини або, теж рідної, Австрії, яка настільки вражає політчемпіона своєю гостинністю, що він лише 5 днів, впродовж останнього місяця перебував в Україні.

         Доречі, очільник провідної вітчизняної парламентської фракції має тимчасовий дозвіл або й зовсім постійну посвідку на проживання в Австрії, що є абсолютно логічним, враховуючи терміни та періодичність його перебування в цій країні. Там Кличко і податки сплачує, там ним пишаються, як своїм.

         Напевно, що, з огляду на вищевказані обставини, необхідно рекомендувати Віталію Кличку пробувати позмагатися у австрійській чи німецькій виборчій кампанії на посаду федеративного Президента, або у повному складі влитися своїм «УДАРом» до лав Національрату, чи прямо у Бундесрат, щоб далеко не їздити і не марнувати часу на перельоти. Дійсно, якщо людині і його сім’ї комфортно за межами України, то навіщо і самому мучитись і електорату голову дурити. Скажи чесно і відверто, не подобається мені Україна, не бажаю тут жити і ростити дітей та і вперед – на багатші села: до Австрії, Німеччини, чи взагалі у США. Там, у політиці таких інтелектуалів як Кличко вельми поважають.    

теги: удар кличко

29 Вересня 2013, 21:05:59 1188 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Архів новин

<<Травень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31