clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФЮРЕРА

Олег Тягнибок – мабуть найбільш відомий та знаковий представник українських націоналістичних сил нашого часу. Існує достатньо багато різних теорій та чуток щодо його особистості. Дана стаття покликана попередити Вас, шановний читачу, про деякі темні сторони цього політика.
Фото, яке Ви бачите трохи вище порівнює Тягнибока з усім відомим нацистом, один вигляд якого вселяє в душі більшої частини світу страх та змушує громадянина Німеччини опустити очі, немов людини, яка несе частину провини за скоєне Фюрером. Аналогія ця не випадкова, адже якщо зробити елементарний аналіз родового дерева українського націоналіста, стає очевидним, що як і Гітлер він має предка-єврея. Бабуся Тягнибока мала суто єврейське жіноче прізвище Фротман. На думку одразу спадає, що національність у «обраного народу» передається саме по жіночій лінії.
При цьому, сама наявність єврейської крові – це не новина. Спільність Гітлера й Тягнибока полягає у ненависті до нації, носіями крові якої вони є. Українець, звичайно, людей тисячами не розстрілював. Та й часи не ті. Але відповідні заяви неодноразово проголошував. Як відомо, одна з них і стала причиною його виключення з лав партії «Наша Україна».
«Вони не боялися як i ми зараз не маємо боятися, вони взяли автомат на шию i пішли в тiї ліси, вони готувалися i боролися з москалями, боролися з німцями, боролися з жидвою i з іншою нечистю, яка хотіла забрати в нас нашу українську державу… Треба віддати Україну, нарешті, українцям. Отi молоді люди i ви, сивочолі, оце є та суміш якої найбільше боїться москальско-жидiвська мафія, яка сьогодні керує в Україні!» - пролунало 17 липня 2004 року на мітингу біля могили командира Української повстанської армії Клима Савура на Івано-Франківщині. І це лише т. зв. лайт-версія вербального гоніння єврейської нації. Та у цієї монети є ще й третя сторона. В один момент стало відомо про те, що основним спонсором ВО «Свобода» є ніхто інший, як один з найяскравіших представників українського єврейства Ігор Коломойський. Такий Олег Тягнибок принциповий лідер-націоналіст…
Ще одним спірним питанням є відношення «свободівця» до комуністів та радянської окупації. Природно, що на людях він постійно демонструє ненависть до вказаних явищ (до речі, як і Гітлер). Особливою темою для Тягнибока є переслідування його родини в часи СРСР. І знову сумнівний момент. Чи може людина, яка зазнавала радянського гоніння з політичних мотивів, бути майстром спорту та ще й лікарем збірної СРСР з боксу? Ярослав Васильович (батько Олега) був. До речі, якщо уважно прочитати вислови бабусі нашого героя Марти Цегельської та його матері Богдани про часи, коли через відмову від переходу на російське православ’я вся родина його діда священика Артемія Цегельського 7 років перебувала в Сибіру в засланні, то виникає ще низка питань. Чому родина українського священика, згадуючи святкування Різдва в Сибіру, розповідає про посилки з калачами, горіхами та іншими принадами, в той час як, російським засланим священикам була заборонена будь-яка переписка? Цегельські навіть колядувати ходили! Чи то радянська влада була не такою жорстокою, чи то хтось викривляє факти минулого…
Насамкінець хотілося б відзначити, що розповідати про свою тяжку долю, принципову позицію та благородну мету можна до скону, а чи багато Ви пам’ятаєте дійсно важливих та величних для української нації звершень сучасного націоналіста Олега Тягнибока? «Розповідати, не мішки волокти»…

теги: свобода

7 Жовтня 2013, 18:44:32 517 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 18.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.22
27.25
30.67
30.71

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28