clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Віталій Кличко за рекомендаціями Кремля розпочинає мега-піар на Асоціації з країнами ЄС

Отже, президентська передвиборча кампанія неофіційно починає розривати мізки потенційних виборців, і не тільки їх. У фантазіях політтехнологів варіанти щодо підняття політичного рейтингу свого клієнта ллються через край, аби ж тільки вистачило грошей на їх втілення у життя, адже без «золотого запасу» ти нікому не потрібний політик.
Практично у всіх політичних мужів нашої країни робота в цьому напрямку вже кипить. Але, знаходяться і такі, власно кажучи, «винахідливі» політики, які ладні не видумувати щось нове, креативне, а ладні використовувати та інтерпретувати вже складену кимось ситуацію на свій лад та скеровувати позитивні зрушення на свою користь, привласнюючи «лаври» інших собі.
Так, отримавши всебічну підтримку від наших східних сусідів, в тому числі найжаданішу, фінансову, Віталій Кличко розпочав свій непереможний, на його думку, мега-піар. Стратегія якого по суті полягає в перехопленні у влади ініціативи у питаннях євроінтеграції та підвищенні на цьому свого рейтингу.
Звісно ж, без ідей російських політтехнологів, фантазія Кличка була б зовсім поверхневою і простою. Але, всім відомий «кремлівський» проект, у особі пана Кличка, ще й за додаткової фінансової підтримки таких «серйозних» та «правильних» осіб, як пан Кадиров, повинен бути на гідному «двоголовому орлу» рівні.
А от що з цього вийде – побачимо з часом. Одне лише точно відомо: переможе чи програє, все одно гроші, отриманні від «доброго» дяді, згодом потрібно віддати, або ж відпрацьовувати, наприклад, підписати «газові угоди».

теги: кличко, газові угоди

15 Жовтня 2013, 15:03:43 753 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Червень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30