clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Звільнення Тимошенко ні Європі, ні Росії не потрібне

Останні пів року у вітчизняному політикумі тільки і розмов, що про євроінтеграцію. Більше того, менше ніж за місяць має статися грандіозне в політичному житті держави дійство. Україна має стати асоційованим членом ЄС, та буде підписано відповідні міждержавні угоди. Всьому цьому, сприяло виконання поставлених ЄС перед Україною умов щодо прийняття ВРУ відповідних євроінтеграційних умов. Рух в ЄС уже не зупинити.

В свою чергу на переговорному процесі щодо підписання угоди активно піарилася та намагалися її використати в своїх цілях наша відома опозиціонерка з ВО «Батьківщина» - Ю.Тимошенко, яка постійно мало не на колінах  клянчила та надокучала європейським політикам, щоб ті заставили українську владу звільнити з тюрми найбільшу злочинницю та шахрайку, аби вона і далі могла безкарно й цинічно обкрадати український народ та спонсорувати доцю для поїздок по бутікам.

Особливо своїм ниттям в цьому плані Ю.Тимошенко надокучила Комісії з питань закордонних справ Європарламенту та багатьом іншим європейським політикам, який вже не знає як здихатися її, та сховатися куди подалі.

Більше того, на сьогодні всі європейські політики реально оцінивши ситуацію та новий КПК, який, доречі, згідно їх прохань був підготований з урахуванням всіх європейським міжнародних норм, реально розуміють що ніяких правових підстав для звільнення «леді Ю» немає, і бути не може. А звільнити засудженого тільки враховуючи волю іноземних політиків, і не маючи ніяких правових підстав – якось абсурдно.

 У Європарламенті здається нарешті зрозуміли, що Юля опинилася за гратами через реальні злочини і політика тут ні до чого. Парламентарі Європарламенту відмовляються робити Україну заручницею Тимошенко.

Що ж до європарламентарів та ЄС, то Україна їм потрібна більше ніж Тимошенко, а для них Тимошенко це далеко не незалежна держава та торговельний  і геополітично важливий партнер, як вона собі думала.

Тим більше, для потужного східного сусіда – Росії місце дислокації пані Тимошенко взагалі не важливе. Росіян більше хвилює напрямок вектору подальшого розвитку України та вплив українських інтеграційних процесів на рівень сусідських відносини між країнами. Сусіди прекрасно розуміють, що Тимошенко – не принцеса монакська і особливо погоди не створюватиме при підписанні з Україною документів щодо членства у міждержавних союзах.

Звісно, що іноземним політикам необхідно робити заяви щодо «вибіркового правосуддя» в Україні, на прикладі «справи Тимошенко», але цього вимагають певні обставини та дипломатична деонтологія, що не завжди можна ототожнювати з реальною позицією політика до цієї чи іншої події.    

теги: звільнення тимошенко

29 Жовтня 2013, 10:35:31 479 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Червень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30