clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Яценюк «настучал» на Кличко еврокомиссарам?

Возможно Арсений Яценюк ещё не успел доложить еврокомиссарам о том, что Виталий Кличко ставленник российско-украинского газового консорциума. Ведь сложно понять, каким числом датировано большая часть писем Юлии Тимошенко, слитых на прошлой неделе в Интернет (сайт www.zhuzhaleks.com.ua). Но в том, что это произойдёт, можно не сомневаться.

Не смотря на жёсткую внутрипартийную конкуренцию между Яценюком и Тимошенко, просьба Тимошенко, которая она изложила Арсению Петровичу в своём письме, выгодна и ему.

http://zhuzhaleaks.com.ua/jail/na_yacenuka_pro_klichko.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кличко сейчас и для Яценюка, как кость в горле. И если с Тимошенко он уже знает, как справиться, то с Кличко дело обстоит сложнее.

Но тут подключилась Тимошенко, которая, кроме всего, готова и большие деньги платить. А если информацию о российских спонсорах Кличка донести не только в ЕС, а ещё и представителям Госдепа США, тогда обозлённая на российских шпионов Америка может значительно облегчить президентскую кампанию Арсению Петровичу.

теги: яценюк, кличко, єс

30 Жовтня 2013, 11:50:39 763 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31