clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Медіа-кампанія про українське громадянство коштує Віталію Кличку 100 000$

З кулуарів холдингу «СтарЛайтМедіа» поповзли чутки про підготовку глобальної інформаційної кампанії із спростування суспільної думки щодо американського та німецького громадянства братів Кличків. Пропаганда українського патріотизму Кличків розраховується як на інтернет-користувачив, так і на аудиторію основного медіа-ресурсу холдингу – телеканалу «ICTV». Зацікавленість проектом керівника каналу Олександра  Богуцького обійдеться Кличкам  в 100 000$.
Як то кажуть: «Упс!». В цьому «Упс» відразу все: розчарування, здивування… і, головне, - неймовірна образа! Образа на пана Віталія Кличка за ту легкість, з якою він «опускає» свій електорат! Або, кажучи народною мовою, «має за лохів»!  Адже Вам, нешановний, майже повірили! Майже повірили вашим спортивним перемогам, майже повірили вашим не зовсім відвертим та не зовсім красномовним промовам, майже довірили долю країни.
Вам майже пробачили закордонних суфлерів–іміджмейкерів, майже пробачили вашу лагідність за межами України – як на заході, так й на сході, майже пробачили вибіркову любов до України – переважно – у німецьких Землях…
МАЙЖЕ наважились признати за свого серед чужих! Але не сталося! Врешті-решт, є межа брехні, яку можна вдути у вуха «електорату»! Спростовування очевидних ФАКТІВ власної біографії викликає омерзіння та гидливість.
Мабуть наступним кроком буде «зрозуміли, пробачили і…відпускаємо! Auf Wiedersehen!».

теги: громадянство віталія кличка

30 Жовтня 2013, 19:27:24 481 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31