clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Юлія Тимошенко оформила патент на свій голос

Кажуть, країні не вистачає людей с державним мисленням. Звичайно, коли до влади лізуть здебільшого ті, хто основним життєвим принципом бачить гроші, про державно будівництво можна забути. В Україні є громадяни, які хочуть і знають, як побудувати сильну і процвітаючу країну, викорінити корупцію та створити умови зростання середнього класу. Але більшість таких громадян не хочуть лізти у надто брудну українську політику.

В політиці ж працюють люди, які не мають нею займатися. Бо наші політики не про народ дбають, а ломають голову над тим, як вкрасти і заробити побільше, використовуючи власне положення. Як приклад, лідер опозиції Юлія Тимошенко. Замість вирішення проблем пенсіонерів, вона вирішилазапатентувати власний голос.

http://zhuzhaleaks.com.ua/jail/soratnikam_soglasiye_na_ispolzovanie_golosa.pdf

Питання: про що думає людина, яка має опікуватися державою і народом? Звичайно, про свій голос, на якому можна заробити гроші. Точніше не про голос, а про гроші. Голос – це лише засіб. А які гарні схеми відмивання коштів можна побудувати на нематеріальних активах!

Тепер запитання до  податкової: а для чого Тимошенко запатентувала свій голос? И чи не на Кіпрську компанії вона його оформила? Перевірте, будь ласка.

теги: тимошенко, патент, голосування

8 Листопада 2013, 14:48:56 638 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Вересень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30