clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Параноїдальні напади Яценюка призвели до придбання поліграфа

Яценюквирішив навести дисципліну у фракціїза допомогою детектора брехні.Параноїдальні напади Арсенія Петровича призвели до придбання поліграфа та тотальних перевірок в «Батьківщині».

         Наразі в середовищі «Батьківщини» подейкують, що Яценюк, одержимий своїми страхами, що всі його обкрадають, обманюють та зневажають, придбав поліграф та планує запровадити систематичні перевірки співробітників, особистої охорони та своїх помічників, щоб уберегтися від зрадників.

         Цікаво, а сам би він погодився пройти процедуру опитування перед українським народом, за підтримку якого він так бореться та який неодноразово зраджував та продовжує зраджувати, опікуючись лише власними інтересами.

         Більш того, політик вирішив контролювати кожну партійну копійку.  Яценюк надав вказівку контрольно-ревізійному та фінансовому департаментаментам партії проводити раптові перевірки фінансових витрат столичного партійного осередку. Лідери районних осередків Київської міської організації стурбовані такими намірами керівництва.

         Голова столичного осередку Одарченко боїться, що Яценюк викличе на килим, бо добре нажився на наметовому містечку біля Печерського районного суду м. Києва. За попередніми висновками фінансового департаменту, на підставі негласних перевірочних заходів 15-20% коштів були використані не за призначенням. Також виявлено зловживання під час розрахунків за проведення агітаційно-пропагандистських заходів та приховування частини коштів, які виділялись на потреби районних осередків.

         То ж можливо й не зовсім безпідставні параноїдальні страхи Яценюка, от тільки хотілося б самого Арсенія Петровича також протестувати на детекторі брехні перед виборцями, замість політичних дебатів та іншої балаканини.

теги: одарченко яценюк

15 Листопада 2013, 15:04:29 893 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31