clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

У Кличка продовження сексуальної революції?

Поки наші опозиційні партії всіма силами або створюють вид, що всіма силами, намагаються вирішити питання звільнення Ю.Тимошенко, окремі представники партії «УДАР», приїзд закордонних контролерів використовують для вирішення власних внутрішньопартійних проблем.
Народний депутат В.Куренний, який на початку жовтня направив листа на адресу В.Кличка щодо утисків на сексуальному підґрунті з боку «групи» заступника голови партії А.Палатного (В.Іщенка, М.Паламарчука та інших), але так і не отримавши будь-якої реакції з боку «провідного лідера європейської партії», вирішив звернутися до керівників Моніторингової місії Європейського парламенту в Україні П.Кокса та О.Квасьневського.
Нас же цікавить: чому В.Кличко не бажає підтримати В.Куренного? Можливо тому, що у першу чергу це відштовхне значну частину виборців українців чоловічої статті, які завжди асоціюють В.Кличка з людиною правильних «пацанських» принципів.
Та й інша сторона медалі – це все ж таки рідний кум, а не якийсь там запроданець, який встиг продати не одну політичну силу та змінити свої погляди по декілька разів за своє політичне життя.
А з Європою можна і потім домовитись тим більше, що рідний брат Володимир в цьому завжди допоможе. Надасть приклад своїм вільним статевим життям та тісною дружбою з провідними політиками-геями Німеччини, такими як Гідо Вестервелле.
Інше питання: чи будуть європейські захисники прав ув’язненої Ю.Тимошенко, так само завзято захищати права гея В.Куренного?
Я думаю, що ні. Тому що прийдеться конфліктувати з В.Кличко, а в цій ситуації звільнення Тимошенко одна з головних завдань Моніторингової місії. А якийсь там депутат якого періодично сексуально ображають, при цьому, ж свої колеги, це вже зовсім інша річ. Та й зменшувати рейтинг В.Кличка перед суспільством публічно Європейські емісари навряд чи будуть.

Ось виникає у нас, як завжди система подвійних стандартів, яку ще з часів В.Ющенка Європа та США активно застосовують до України.
А що ж до В.Куренного, то йому залишається лише сподіватись на те, що передвиборча президентська кампанія завершиться і Європа стане на його захист або терміново змінювати (як завжди, коли його політичні колеги дізнаються про сексуальну орієнтацію) чергову фракцію та партію.
Є і інший варіант провести сексуальну революцію в партії і привернути (фізично або морально) А.Палатного та всю його групу на свій бік.
Так що чекаємо подальшого розвитку подій та реакції П.Кокса та О.Квасневського можливо вони нас чимось здивують!

Іван Ватрів, “Громадський журналіст

http://cjour.net/post/67635629907
http://onre.info/post/67636677446
http://rtkorr.com/news/2013/11/21/360693.new
http://westua.net/blog.php?rid=3015

 

теги: удар, куренний кличко

21 Листопада 2013, 17:27:52 1373 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео

Є. АфішаКурси валют на 18.05.2021
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.44
27.46
33.48
33.5

Архів новин

<<Травень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31