clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

«УДАР»: кинули в дванадцятому – кинуть і в п’ятнадцятому

Сьогодні біля головного офісу фактично провідної опозиційної політичної сили зібралось понад п’ять тисяч осіб.

Що ж трапилось, невже прихильники політсили організували мітинг у підтримку Кличко чи черговий «ударівський євромайдан»? Ні. Виявляється ситуація зворотня: члени партії прийшли висловити своє обурення та протест проти дій центрального штабу та обласних осередків «УДАРу».

Виявляється номенклатурні представники партії до цих пір не розрахувались перед своїми членами та прихильниками, які приймали участь у парламентській виборчій кампанії минулого року.

Найцікавіше, що кошти в регіони пішли, але до людей не дійшли. Про це в штабі партії, зважаючи на постійні відповідні звернення та акції протесту, знають. Однак, реакція відсутня.

Подейкують, що всі партійні пристойні посади в політсилі «продаються» і через це «патрони» прикривають за відповідну винагороду своїх підшефних.

А як ще можна пояснити відсутність реагування напередодні президентської виборчої кампанії. Навіть, коли це стосується регіонів, де сьогодні відбуваються активні політичні перипетії, зокрема, Черкащини, де є два «проблемних округи».

Чи якщо від «УДАРу» немає реальних кандидатів, то центральне й обласне керівництво партії їх виборці вже не цікавлять. А борг в області не такий й великий: трохи більше мільйона гривень. Хіба гроші, - половина одного з багатьох авто Віталі! Але гроші всі рахують. Особливо коли керівниками в регіонах, в т.ч. на Черкащині, є досить сумнівні «юні дарування», т.зв. «ударівські політичні перспекти».  

Ось Вам, шановні панове, і шана за політичну підтримку на парламентських виборах. Так цінують в «УДАРі» своїх виборців та прихильників: мандати отримали і все.

Прикро, невже саме так розпочинають загальнодержавну політичну кар’єру. Прикро, що це роблять люди, які у спорті на весь світ тривалий час прославляли нашу державу.

Невже гроші вирішують все, чи їх не буває багато. От Вам і ідея. Чи може це і є партійна ідея: заробить табло на «кидалові» своїх прихильників.

Але, чи залишаться у них прихильники? Це питання, і якщо в «УДАРі» цим не переймаються, значить питання в грошах, а не ідеї. Якщо так – значить перед нами гарно профінансований проект «певної поважної людини».

Однак, українське жлобство ніхто не відміняв. От і зараз, незважаючи на величезні борги, обласні ударівські керівники вимагали від кожної міської й районної організації на «євромайдан» по 30 – 40 осіб.

Ось така Вам «ударівська ідея»: ідея для всіх, а гроші ні…

теги: ор рпнп пна морп мпр мжюж пппп

24 Листопада 2013, 17:35:46 240 0Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31