clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

«УДАР» - кидалово

Віталій Кличко, хоч і заявляв про повернення заборгованості перед людьми, які працювали на минулорічну парламентську виборчу кампанію партії, жодної копійки їм так і не повернув. Не змінили ситуацію і численні акції протесту організовані ошуканими помічниками «УДАРу», які тривають вже більше року!!! Не хоче помічати Віталій Володимирович людей, які свій час, сили та здоров’я віддали нинішнім народним обранцям від «УДАРу» працюючи членами комісій, агітаторами, що ходили по домівкам виборців з тонами агітаційної літератури, мерзли в «ударівських» наметах…

Згадаймо всеукраїнську кампанію під назвою «Тримай УДАР!», яка розпочалась 25 вересня п.р. мітингом біля головного офісу партії в Києві. Під час кампанії ошукані співробітники з різних областей оголосили збір, протягом двох місяців, підписів під зверненням до Віталія Кличка з вимогою розрахуватися з ними за роботу під час минулих виборів.

І знову минув час, а віз і нині там. І не вірять люди, що у «УДАРу» не має грошей. На організацію акцій «Євромайдан» є, а на старі борги не має. Чи можливо «УДАРівські» керманичі знову лише пообіцяли гроші пікетуючим «євромайданникам».

Ошукані громадяни вже не довіряють Віталію Кличку, і ось він дочекався чергової хвилі акцій «УДАР-кидалово» та «Алко УДАР». Звісно акції різні, але є у них спільне, те, що Віталій Володимирович лише використовує громадян України. Одних споює продукцією своїх водочних, пивних та слабоалкогольних заводів та забирає останні копійки у пияк, інших шахрайські обдурює, використовуючи у своїй брудній політичній боротьбі.

Чи можна взагалі довіряти таким політикам, яким важливо лише одне – у будь-який спосіб добитися влади. І чи потрібні нам такі шахраї-політики?

теги: пп тапа пап атрп апа пап авв

24 Листопада 2013, 17:48:38 496 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 10.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.77
27.8
31.61
31.65

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31