clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Кличко – маріонетка західних спонсорів

 

Лідер партії «Удар» Віталій Кличко - маріонетка в руках донорів Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки. Згідно із навіть поверхневими спостереженнями, «боксер» має невеликий вплив на прийняття рішень в партії, контроль над якою йому приписують. Стратегічне управління партією «УДАР» здійснюється саме представниками іноземних спонсорів, за кошти яких і була створена ця політична сила.
Розглянувши матеріали багаточисельних публічних виступів та інтерв’ю головного «УДАРівця», можна відзначити, що він постійно ухиляється від прямих відповідей на питання, які стосуються планів діяльності партії «УДАР» та неодноразово різко змінював свою думку щодо основних цілей, які він переслідує як політик.
А позапланова організація «євромайдану» у четвер 21 листопада, загнала Віталія у глухий кут та змусила здійснити візит до Німеччини для отримання настанов та коштів для організації своїх піар-акцій.   
Про прямий зв’язок та залежність партії «УДАР» від іноземних інвесторів також свідчать неодноразові зустрічі як пана Кличка, так і його заступника Віталія Ковальчука з представниками Європейського Союзу, значна частина яких проходить приховано від преси.
Як стало відомо, напередодні, 25 листопада, в офісі «УДАРу» відбулась зустріч Кличка і Ковальчука з главою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінські. Там очільники «УДАРу» отримали інструкції з продовження «євромайдану» та черговий транш, який Ковальчуку передав посол Швеції Андерсон фон Бекерат того ж дня.
Ось і виходить, якщо людина впевнено заявляє про те хто, винен і що робити, то цій людині не варто беззаперечно вірити. А можливо – і зовсім не треба вірити. Якщо він розповідає вам, як погано в Митному союзі, а Європейський Союз зараз для України рай земний – то це не свідчить про те, що він це питання досліджував і розуміє його.
Думайте своєю головою, не вірте тому, що віщають вам!

«Не бойтесь тюрьмы, не бойтесь сумы,
Не бойтесь мора и глада,
А бойтесь единственно только того,
Кто скажет: «Я знаю, как надо!»
Кто скажет: «Идите, люди, за мной,
Я вас научу, как надо!»
О.Галич

Олександр ГРІН

 

 

http://onre.info/post/68297167854

http://rtkorr.com/news/2013/11/27/361555.new

http://alegrin.from-ua.com/view/5845

теги: кличко маріонетка єс тобінскі ковальчук

29 Листопада 2013, 11:36:55 878 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 13.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.8
27.84
31.59
31.63

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31