clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Технологія спекуляцій – головний план опозиції

Згасання революційного запалу останнім часом стає надто очевидним. Втратою духу народності майдан зобов’язаний лідерам опозиції, які перетворили майданні помости у трибуну для задоволення власних політичних амбіцій.
Майданне стояння-ходіння-скакання все більше нагадує колотіння партійних політтехнологів з підігріву протестного духу купкою ентузіастів з числа тих, що «не за гроші» та періодичні виходи «до людей» польових командирів з черговими гарячими промовами.
Скандальна багатослівна риторика майданних трибунів до відстоюванням державних та громадських інтересів жодного відношення не має. Скоріше – навпаки. Закликаючи до  всеукраїнського страйку, ОО паралізує роботу державних установ, що забезпечують стабільність роботи соціального сектору. На практиці – це перспектива несвоєчасного надходження пенсій, стипендій, заробітних плат…
Проте, немає такої моралі, що заборонить опозиції спекулювати на соціальній темі. З революційним запалом її вже підхопив голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослав Качмарик («Свобода»). Мовляв, несвоєчасні бюджетні виплати мають спонукнути львів’ян… до поїздки на майдан! Можливо, пану Камчарику відома таємниця перетворення майданного стояння у грошові знаки? Цікавий шлях до збагачення та «європейського рівня життя»! Конкретних опозиційних лідерів…

Іван Ватрів

теги: майдан, революційний запал, свобода

11 Грудня 2013, 10:53:13 507 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31