clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Яценюку Євромайдан вже не цікавий

Як почали заявляти деякі функціонери ВО «Батьківщина», віра в перемогу Арсенія Яценюка практично розтанула. Все частіше серед партійних функціонерів чути скептичні вислови стосовно заяв лідерів опозиційних політичних сил стосовно їх готовності до тривалого проведення акцій на «Євромайдані». Це й не дивно, оскільки партфункціонери достатньо давно вже прорахували, що проведення активних масових протестних заходів, може протриматися від сили до початку Нового року.
Саме з цих об’єктивних причин, програма глобального піару Арсенія Петровича вичерпала себе, бо тут вже як не піар, а рейтинг замість того щоб рости – в кращому випадку, залишається незмінним, а то й взагалі падає, оскільки приторність «яценюківського піару» вже сидить у народу в печінках. Логічно, що через це, ВО «Батьківщина» його не підтримуватиме у тому числі і фінансово, тому що, як кажуть: «поливають те дерево, яке росте і тягнеться, а не те, що засихає».
В принципі, Яценюку слід було зрозуміти дегенеративну тенденцію свого політичного росту ще весною 2013 року. Першими ластівками стали просочення у засоби масової інформації витоків попередніх даних про оцінку максимальної ефективності протидії кожного з опозиційних кандидатів на противагу В.Януковичу.
Ще тоді, про нього писали, що Сені доцільніше було б створювати імідж «розумного єврея», а не войовничого мачо, оскільки в другий його образ, скоріш за все, ніхто не вірить, не враховуючи хіба що його дружину Терезію, яка за ним і в вогонь, і в воду, аби створити чоловіку образ прекрасного американського сім’янина. Також, у Яценюка практично повністю вичерпані резерви електорального росту – на сході та півдні України його сприймають всього лише як представника ВО «Батьківщини», а в центрі – взагалі не сприймають як особистість.
Чисто з людської точки зору, стан Арсенія Петровича зрозумілий, оскільки обставини склалися таким чином, що йому доведеться пропустити вперед Ю.Тимошенко, яка в змаганнях «підставити на рівній дорозі» дасть йому значну фору. Крім того, ще тієї ж весни швейцарське видання «Le Temps» цитує ув’язнену Юлію Володимирівну, мовляв, для неї є великою честю та відповідальністю факт її висування у якості єдиного кандидата від опозиції на виборах 2015 року. Цікаво, а Яценюк знає, що Тимошенко – єдиний кандидат від опозиції, і що всі його кричали на «Євромайдані» – це просто гра на чужий авторитет? А що вже казати про інших опозиційних лідерів, які вважали ВО «Батьківщина» надійним та прогнозованим партнером… Все дуже просто – Яценюк, у разі можливого майбутнього звільнення Ю.Тимошенко, легко стане п’ятим колесом у возі під назвою ВО «Батьківщина».

http://takrit.org/post/69499227258Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 18.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.22
27.25
30.67
30.71

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28