clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

Гроші на «УДАР» зранку, настанови послів - увечері

В Україні вже нікого не здивуєш тим, що керівництво політичних партій для досягнення власної мети все частіше використовує не тільки іноземних політтехнологів, а й залучає для цього іноземні організації. Ось і в нашому сьогоднішньому випадку це сталося з партією «УДАР» непереможного євроінтегратора Віталія Кличка.
Від достовірних джерел з партії нам стало відомо, що тепер підготовкою УДАРівців до революції й, найголовніше, до президентської кампанії займатиметься ніхто інший як представник «Фонду Конрада Аденаура» Ніко Ланге.
Як вдалося з’ясувати, пан Ланге, від уряду Німеччини, звернувся до Віталія Кличка з пропозицією надати допомогу «УДАРу» у розбудові її регіональних осередків та центральної структури партії до виборчої кампанії 2015 року, або навіть раніше, звісно, якщо вдасться революція.
Виявилось іноземці люди досить розумні - відразу кидатись на такі заманливі пропозиції, як революційна Україна, з її чорноземами та природними ресурсами, не завойованими в часи ВВВ. Наприклад, Ніко Ланге перед наданням своєї пропозиції, спочатку провів консультації з Вашингтоном, який дав відповідь – вербувати, бити, дати грошей на революцію - аби знищити, таку не підконтрольну для них, українську владу… Що такого поганого зробили для них українські люди, так й не відомо!!! Головне, знищити демократію та поставити свою людину, яка дасть змогу пити кров надрів України та їх рабів, тобто нас!!!
Цікаво й те, що німці вже співпрацюють з гранітоїдами із «Батьківщини», які за іноземні крихти не тільки розвалили свою партію, а також усю країну.
Мабуть Кличко не проаналізував ситуацію з «Батьківщиною», що дав свою згоду бути маріонеткою в руках іноземців по грабунку, між іншим, своєї неньки України. Хоча можливо посвідка на проживання в Німеччині все вирішує?! Але звідси все рівно виникає питання – що ж робити нам, так званим рабам???
Відповідь очевидна, Віталію, твоє місце не в українському політикумі, а на боксерському рингу!!!

http://eu-reporter.org/post/71276696826

теги: гроші, удар, батьківщина, демократія

28 Грудня 2013, 11:24:31 667 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 24.10.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
28.31
28.33
33.51
33.53

Архів новин

<<Жовтень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31