clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Депутат «Батьківщини» вимагає від Кличка оприлюднити декларацію

Напередодні проведення Президентської виборчої кампанії 2015 року конфронтація між опозиційними партіями тільки прибавляє ходу. Опозиціонери намагаються використовувати різні «праведні» і неправедні засоби задля зменшення рейтингів своїх конкурентів, навіть тих, хто по суті мав би бути з ними «по один бік барикад».
Нещодавно, депутат Одеської обласної ради фракції партії ВО «Батьківщина» Василь Задорожнюк поширив інформацію про невідповідність справжнім даним наданій керівником партії «УДАР» В.Кличком декларації про доходи, заявивши, що в декларації все брехня, В.Кличко не вказав рухоме і нерухоме майно, власником якого він є яке і складає понад 500 кв.м. Наразі представники ВО «Батьківщини» намагаються примусити пана Віталія до оприлюднення дійсної інформації про своє майно і свої статки.
В таборі «УДАРу» почалася паніка, оскільки «ударівці» прекрасно розуміють, що вказана Кличком інформація не просто чиста брехня, а відверта насмішка над виборцями. Та бентежить той факт, що замість того, щоб зробити чесний і відважний крок по оприлюдненню справжньої інформації в декларації, представники «УДАРу» намагаються відповісти «Батьківщині» такими ж методами – почали збирати компромат на А.Яценюка.
Вбачається, що шановні опозиційники ніколи не чули прислів’я на кшталт «ворог мого ворога – мій друг», оскільки воюють вони не тільки з регіоналами, а і з власними, так би мовити партнерами! Залишається побажати наснаги та натхнення «вельмишановним» опозиціонерам у їхній нелегкій боротьбі одне з одним! Ми у вас віоримо! І сподіваємося побачити результати такого протистояння – повна недовіра до вас людей та розлом безпосередньо політичних сил!

http://www.argumentum.info/post/71383449170
http://onre.info/post/71384985621
http://blog.censor.net.ua/posts.phtml?postID=12301
http://rtkorr.com/news/2013/12/28/365006.new

теги: задорожнюк, декларація кличка

28 Грудня 2013, 18:29:30 280 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Березень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31