clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.


Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку alla@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.


Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.


Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Теги користувача

» Порошенко розпочав війну проти Кличка

Схоже, Порошенко серйозно налаштувався на президентські вибори. Настільки серйозно, що розпочав інформаційну кампанію проти Кличка - поки найрейтинговішого кандидата від опозиційних сил.
Що стало причиною цьому до кінця не зрозуміло. Чи-то проплачені соціологічні опитування, на яких намальовано стрімке зростання рейтингу Порошенка, чи-то підігрувування «Інтеру», який неодноразово називав Порошенка лідером Евромайдану згідно з глядацькими уподобаннями. Але «шоколадний король» побачив себе вже на іншому троні – президентському.
Не можна сказати, що до цього часу «5 канал» Порошенка лояльно ставився до Кличка. Всі заявив та виступи Кличка подавалися досить виважено, в основному такі, що не несуть особливого позитивного навантаження на імідж політика. Нібито картинка є, а змісту немає.
Та вже з перших днів 2014 року акценти змістилися, і «5 канал» не очікувано почав тиражувати новину, що з 1 січня нового року набрав чинності закон зі змінами до Податкового кодексу України. Відповідно до цих змін Кличко не зможе бути кандидатом в Президенти України, так як є податковим агентом Німеччини та США. Якщо простою мовою, то Кличко вважається таким, що не проживає в Україні, так як податки платить в Німеччині та США.
Такі новорічні новини від «каналу чесних новин». Схоже, далі буде ще цікавіше, адже Порошенко, по суті, грає на одному боці з владою. Питання: чи усвідомлено?

http://www.argumentum.info/post/72631203773

http://onre.info/post/72632599248

теги: порошенко,кличко,війна
8 Січня 2014, 14:59:03 355 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Березень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31