clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

Віталій Кличко розпочав розподіл посад в областях

Президентська кампанія в Україні ще офіційно не розпочалася, а Віталій Кличко вже спить і бачить себе у владному кріслі й причому не на правах члена ансамблю політичних невдах революціонерів «Балбеса, Бувалого і Труса». Лідеру «УДАРу», після останніх революційних подій, ну, аж в конче  потрібно позбавитись іміджу політика початківця -  «Балбеса» та стати одразу царем «Всія України».  
На даний час  політтехнологи «УДАРу» рекомендують Віталію Володимировичу на гребні хвилі Євромайдану скоріше перехопити ініціативу у своїх «союзників» - Яценюка та Тягнибока, які при будь-якому сприятливому випадку, будуть намагатись провести «удар» нижче поясу та скориставшись вигідною політситуацією – перевести «бій» на свою користь.
З цією метою, політтехнологи Кличка, рекомендують останньому скористатись старим добрим способом отримання електорату – обіцянками. При цьому,  не йти на зустріч до звичайного народу, а пройтись по лідерам обласних та районних організацій, які у разі успіху Кличка, отримають високі посади в як місцевої, так й державної виконавчої влади. Напевно, обіцянка посад  для отримання бажаної перемоги в президентській кампанії буде більш дієвим способом ніж обіцянка грошей, які у 2012 році «ударівці» так і не виплатили своїм прихильникам та активістам.  
Як відомо, на весні 2014 року, з цього приводу Віталієм Кличком вже заплановані візити до всіх регіонів країни для проведення відповідних переговорів. Тим більше, т.зв. політконсультантами боксера, вже вдалося отримати підтримку деяких народних депутатів від фракції «Батьківщина», наприклад, Андрія Павелка, який, за посаду міністра в майбутньому Уряді, вже пообіцяв допомогти Кличку у переході представників «Фронту змін» східного регіону під знамена «УДАРу».
 Також, політтехнологи «УДАРу», для досягнення мети, традиційно не стали, вибачаюсь за тектологію, - «изобретать велосипед», та планують спрямовувати діяльність активістів партії на пошук будь-якої інформації стосовно, не те що, органів місцевої влади, а й опозиції, при цьому, ставлячи акцент на банальні огріхи влади у соціальній сфері – заборгованість з виплати заробітної плати, корупція таке інше, з  метою її дискредитації  у ЗМІ.  
Очевидно, що за таких умов використання «брудних» технологій навряд чи можна використати для отримання омріяного Кличком президентського крісла.
Можливо, вам пане Віталіє, необхідно змінити своїх політтехнологів! Наприклад, зробити ставку на нових політконсультантів, хоча б своїх німецьких друзів з демократичними та європейськими цінностями, які внесуть в ваш політичний курс свіжість!? А головне,  пам’ятайте, що рано ділити шкуру невбитого ведмедя та обіцяти те, чого у Вас не має та навряд чи буде…

http://dissident-ua.org/post/72634845406

теги: удар, області, політтехнологи, союзники

8 Січня 2014, 18:21:58 717 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 27.10.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
28.34
28.36
33.48
33.49

Архів новин

<<Жовтень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31