clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

Уніати можуть порушити навіть лояльне законодавство

Цікаві процеси відбуваються в релігійному житті держави. Події, які відбуваються на Майдані Незалежності чомусь прямо пропорційно відображаються на свідомості вірян, які відвідують храми, каплички, монастирі тощо.
Особливо це виражено, коли спілкуєшся з прихожанами та духовенством нашої, «законослухняної» Української греко-католицької церкви.
Спитаєте, чому «законослухняна» у лапках? Поясню.
На днях в руки мені потрапив цікавий документ Мінкультури до предстоятеля Української греко-католицької церкви Святослава Шевчука, в якому досить коректно натякається нашим «уніатам» про порушення положень чинного законодавства, а саме недотримання вимог статті 21 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» в частині, що богослужіння, релігійні обряди, церемонії та процесії безперешкодно, можуть проводитись лише в культових будівлях і на прилеглій території, у місцях паломництва, квартирах і будинках громадян. В інших випадках публічні богослужіння проводяться щоразу з дозволу відповідної місцевої державної адміністрації.
Тоді напрошується єдине питання, а що Ви робите на Майдані, шановне панство?
Як по мені, то найдемократичнішого Закону України в сфері релігії немає на пострадянському просторі, а Ви і його намагаєтесь порушити. Анархія якась, вибачте за вислів.
Невже наші «уніати» забули часи коли вони служили по підвалах та бараках.
Я б на місці шановного Святослава Шевчука задумався та займався б краще благочинністю в дитячих будинках та інтернатах.

http://meganews.biz/post/73190552512

теги: уніати, законодавство, порушення

13 Січня 2014, 14:46:13 844 0Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 18.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.22
27.25
30.67
30.71

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28