clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Пуканич


БЛОГ

 

О. Тягнибок вже сам собі суперечить. Чого не зробиш заради піару

Різдвяні свята пролетіли швидко й непомітно і треба знову працювати. Кому на заводах, підприємствах, школах і лікарнях, а кому - над власним рейтингом, рейтингом партії, хай йому грець. Жага до влади кожного дня виїдає мозок кожного потенційного кандидата, омріяного кріслом головної посади країни. Кожен ладен на все і у будь якій формі заради втілення своєї мрії в реальність.
Опозиційні лідери вже не в змозі винайти нові ідеї з підняття Євромайдану на нову хвилю активних дій. Їх просто вже не сприймають як лідерів. Вони давно втратили віру і повагу в себе та свої неіснуючі політичні програми щодо виходу країни із кризи, як політичної, так і соціально-економічної.
Заїжджені промови та заклики до кращого життя з вимогами всіх розігнати вже нікого не цікавлять. Приємно, що народ почав трохи замислюватись над тим, що обирати треба не Іванова, Петрова, Василя або Миколу. Обирати треба програму, з якою хоче прийти до влади кандидат і за виконання якої він буде відповідати особисто. Тут пусті горлопанки вже не пройдуть.
Наразі партійним політтехнологам треба ламати голову не тільки новими ідеями з підняття рейтингу партії та її лідера, а й з виправлення помилок та нестиковок попередніх вимов, вимог, позиції та пропозицій. Так, «свободівці» занепокоїлись можливістю використання «опозиційними побратимами» протиріч між їх партійним статутом та фактичною діяльністю на Євромайдані. Самі у себе і не тільки, розгледіли наявну у власній передвиборчій програмі норму про заборону політичних страйків, що суперечить анонсованому лідерами опозиційних сил загальнонаціонального страйку. От халепа, ге…
«Краще гнати, ніж бути гнаним», тому «свободівська» прес-служба і політтехнологи з-під батога пана Кошулинського наразі відпрацьовують свій хліб підготовкою варіантів коментарів для преси, у разі недвозначних питань «провокаторів» від ЗМІ.
Що не кажіть, а все ж таки вчаться політтехнологи, хоч і на своїх же помилках. І рівень проведення компаній зростає. Прикро інше. Політики не прагнуть до професійного самовдосконалення. Просто не розуміють і не мають жодного бажання визнати необхідність такого поняття.

теги: тягнибок, політтехнологи, піар

18 Січня 2014, 12:04:00 411 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 19.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.77
27.8
31.57
31.61

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31